×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Wymarzony debiut.

W pierwszej kolejce I polskiej Ligi Badmintona drużyna LUKS Victoria Domecko zmierzyła się na własnym terenie z UKS KIKO Zamość… i wygrała!

Przed samym meczem ciężko było określić siłę zespołów. Na początek na korcie nr 1 i nr 2 do pojedynków ruszyli w singlu mężczyźni. Po zaciętych pojedynkach Karol i Sławek dali swojej drużynie po 1 punkcie i prowadziliśmy 2:0.

W drugiej rundzie na kortach pojawiły się kobiety. Malwina, która badminton traktuje jako dobrą zabawę do utrzymania formy sportowej, na co dzień jest trenerką tenisa ziemnego. Mimo to przeciwko wymagającej rywalce zwłaszcza w 2 secie zagrała bardzo dobry badminton. Marcie do zwycięstwa brakło chyba tylko szczęścia, oba sety które wygrała przeciwniczka skończyły się 15:14. Wynik na tablicy wskazywał 2:2 i dalej nie można było przewidzieć, która z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W trzeciej rundzie do boju ruszyły deble damskie i męskie. Darek z Rafałem i Marta z Sylwią. To okazały się decydujące pojedynki. Oba zakończone dopiero w trzecim decydującym secie padły łupem zawodników i zawodniczek Victorii. Dzięki temu Victoria zapewniła sobie zwycięstwo w meczu, a wynik na tablicy wskazywał 4:2.

Do rozegrania pozostał mixt, który już nie miał znaczenia dla losów całego meczu. Mimo to Sławek i Sylwia pokazali, że nie zamierzają go oddać. Zwyciężając w 3 setach przypieczętowali wynik meczu 5:2.

GRATULACJE!

Album ze zdjęciami
Wyniki meczów i tabela ligowa

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski