×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Wygrana Berlandu!

W dobrych nastrojach kończą rok futsaliści Berlandu Komprachcice. Nie dość, że wygrali mecz to jeszcze pokonali w nim wicelidera tabeli grupy południowej czyli ekipę BSF-u Bochnia. Podopieczni Dariusza Lubczyńskiego zwyciężyli 4-2 i przesunęli się na piąte miejsce w tabeli. Do podium tracą jednak już tylko jedno „oczko”.

Co ciekawe choć w spotkaniu tym padło sześć goli to na pierwszego trzeba było poczekać ponad kwadrans co w futsalu jest rzadkością. Gdy już jednak drużyny zaczęły trafiać do bramki to na całego, a w ostatnich 200 sekundach pierwszej odsłony zrobiły to trzykrotnie. Tak czy inaczej pierwszego gola zdobyli gospodarze za sprawą Stefana Karnatowskiego. Rywale zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą i to dwukrotnie, a dwa trafienia zanotował Piotr Matras. Szczególnej urody był ten drugi gdy kapitalnie przymierzył z dystansu.

Tuż po zmianie stron miejscowi zdołali wyrównać, a fatalny błąd defensorów z Bochni wykorzystał Mateusz Suchodolski. Następnie znowu mieliśmy wyrównany bój na całego, jednak znowu przedstawiciele obu ekip mocno się zacięli w ofensywie. Aż wreszcie bramkę na 3-2 zdobył Michał Bienias, a potem podwyższył Igor Babanskykh. Przyjezdni jeszcze próbowali odrobić straty, ale obrona Berlandu już nie dała się wyprowadzić w pole.

Warto pamiętać, iż kolejne spotkania ligowe futsaliści z Komprachcic rozegrają dopiero w weekend 11-12 stycznia 2020 roku. W pierwszy weekend Nowego Roku czeka ich jeszcze zapewne walka w Pucharze Polski.

Berland Komprachcice - BSF Bochnia 4-2 (1-2)

Bramki dla Berlandu: Karnatowski, Suchodolski, Bienias, Babanskykh.
Berland: Korzonek - Karnatowski, Riemann, Bienias, Babanskykh, Suchodolski, Sapa, Przywara, Małek, Krawców, Kilian.

skrót do meczu

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski