×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z opublikowanym w dzienniku ustaw rozporządzeniem rządu w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dot. aktywności sportowej do dnia 31 stycznia 2021r włącznie ORLIK pozostanie nieczynny.

Deichmann Minimistrzostwa 2016

Jesteśmy już po pierwszym gwizdku, który zabrzmiał  17 kwietnia na boiskach  Centrum Sportu w Opolu. Gramy w każdą niedzielę w godz. 10:00 - 15:00 na 4 boiskach - wyjątek stanowi 28 maja - wtedy wyjątkowo rozgrywki odbędą się w sobotę. Dobra wiadomość jest taka, że 1 maja wypoczywamy i cieszymy się długim weekendem. Drużyna Portugalii w kategorii wiekowej U-11 (GKS Komprachcice) rozegrała  mecz ze Szwajcarią wygrany 4:3 (Aleksander Sanetra 3, Bartosz Walbrecht 1), oraz z Holandią - tu musieliśmy uznać wyższość kraju tulipanów 2:0. 
 
Rozgrywki prowadzone są również w kategoriach U-7 i U-13 jednak w tym roku drużyna GKS Komprachcice nie była w stanie wystawić więcej zespołów ze względu na zbyt małą ilość zawodników uczęszczających na treningi w tym przedziale wiekowym.
 
Trzymamy zatem kciuki za Portugalię U-11 :)
 
Trener GKS Komprachcice:
Sławomir Hetmański
 
Informacje o rozgrywkach można znaleźć na stronie http://www.kochamsport.pl

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski