×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Deichmann Minimistrzostwa 2016

Jesteśmy już po pierwszym gwizdku, który zabrzmiał  17 kwietnia na boiskach  Centrum Sportu w Opolu. Gramy w każdą niedzielę w godz. 10:00 - 15:00 na 4 boiskach - wyjątek stanowi 28 maja - wtedy wyjątkowo rozgrywki odbędą się w sobotę. Dobra wiadomość jest taka, że 1 maja wypoczywamy i cieszymy się długim weekendem. Drużyna Portugalii w kategorii wiekowej U-11 (GKS Komprachcice) rozegrała  mecz ze Szwajcarią wygrany 4:3 (Aleksander Sanetra 3, Bartosz Walbrecht 1), oraz z Holandią - tu musieliśmy uznać wyższość kraju tulipanów 2:0. 
 
Rozgrywki prowadzone są również w kategoriach U-7 i U-13 jednak w tym roku drużyna GKS Komprachcice nie była w stanie wystawić więcej zespołów ze względu na zbyt małą ilość zawodników uczęszczających na treningi w tym przedziale wiekowym.
 
Trzymamy zatem kciuki za Portugalię U-11 :)
 
Trener GKS Komprachcice:
Sławomir Hetmański
 
Informacje o rozgrywkach można znaleźć na stronie http://www.kochamsport.pl

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski