×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Podwójne złoto dziewcząt

Dnia 26.02.20 odbył się turniej piłki siatkowej etap gminny na hali OSiR Komprachcice udział wzięły szkoły Domecka, Ochodz, Polskiej Nowej Wsi, Wawelna i Komprachcic. Rozgrywki były w kategorii dziewcząt i chłopców klas 4-6 i 7-8.

Klasyfikację dziewcząt młodszych i starszych wygrały dziewczyny z Komprachcic awansując do finału powiatu chłopcy z Komprachcic młodsi zajęli 2 miejsce chłopcy starsi 3 miejsce.

 Dziewczyny młodsze w składzie: Hanna Osińska kapitan, Małgorzata Radzik, Oliwia Kurpierz, Karolina Magiera, Martyna Sobków, Aleksandra Bernas, Julia Jochaniak.

 dziewczyny starsze Wiktoria Gola, Amelia Marek, Iga Rybak, Nikola Przybylla, Maja Skrzypczyk, Marzena Walbrecht Sandra Walbterch.

Większość dziewcząt ćwiczy w klubie LUKS "Sukces" Komprachcice pod okiem Małgorzaty i Piotra Szczubiał i to dzięki pracy w klubie poziom sportowy tych osób jest tak wysoki, dlatego dziękujemy trenerom.

Dziękujemy uczestnikom zawodów za poświęcenia walkę i zaangażowanie i życzymy kolejnych sukcesów. Nauczyciele WF Andrzej Bartnik Witold Kawulok.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski