×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Opolska Liga Badmintona (kolejka 4)

Kilku nieobecnych w ten dzień na lidze zawodników, grało na innych turniejach lub zostało zatrzymanych przez obowiązki.  Nie miało to jednak wpływu na zaskakujące rozstrzygnięcia.  Do gier przystąpiło 6 par w systemie "każdy z każdym" ,  sędzia głowny Waldemar Adamski. Niewątpliwe ciekawie zapowiadała się nowo zapisana para Dariusz Sobków / Maria Bartusz (podwójna brązowa medalistka MŚ Parabadmintona w 2015 r. w kategorii osób niskiego wzrostu, które odbywały się w Anglii). Para ta wygrała aż 4 ze swoich 5-ciu meczów i zajęli w 4 kolejce I miejsce. Gratulacje.

2 miejsce zajęła niezawodna w OLB1 para Sylwia Szewczuk i Oleg Konowałow, zajmują oni dwa pierwsze miejsca w rankingu po 4 kolejkach, tuż za nimi plasuje się Andrzej Kułakowski. Kolejną niespodzianką były dwa zwycięskie mecze pary z Kędzierzyna Koźla Adrian Knapiak / Rafał Komodziński co dało im 4 miejsce. 5 miejsce zajęli Maciej Lubczyński / Krzysztof Szpryngiel (młodzik LUKS Victoria Domecko).

Koło pułudnia po rozegraniu wszystkich meczy sportowcy udali się na zasłużony posiłek grillowy.

Przy organizacji 4 kolejki OLB, oraz podczas przygotowania potraw z grilla czynnie udział brali młodzicy klubu badmintonowego LUKS Victoria Domecko, którzy sami zgłosili się na ochotnika by w formie wolontariatu podwyższyć poziom organizacyjny OLB1 (Adam Szymański, Jacek i Feliks Wójcik, Adam Gotwald)

Następna 5 kolejka Opolskiej Ligi Badmintona Yonex 2016 odbędzie się 30 kwietnia 2016
Serdecznie Zapraszamy

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski