×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

H2O to jest to!

Prokado - plakat.jpeg

Związek Gmin Prokado zaprasza uczniów szkół podstawowych gmin: Prószków, Komprachcice, Dąbrowa i Krapkowice do udziału w wydarzeniu organizowanym pod nazwą „H2O to jest to!”, którego celem jest promocja zdrowego i twórczego stylu życia.

Jedną z misji Związku Gmin Prokado jest włączanie najmłodszych mieszkańców obszaru czterech gmin do świadomej, zaangażowanej i trwałej dbałości o środowisko naturalne i ochronę zasobów wody pitnej. W roku 2015 zorganizowaliśmy konkurs plastyczny „Woda i ja”, na które spłynęło 167 prac. W tym roku zachęcamy uczniów szkół podstawowych do zdrowej rywalizacji. Dnia 21 kwietnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Komprachcicach odbędą się zawody gminnych reprezentacji. Uczniowie klas I-III będą zmagać się w konkurencjach sportowych („Kropelkowe zmagania”), a klas IV-VI – w rozgrywkach intelektualnych („Wodne skojarzenia”). Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy okolicznościowe pamiątki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i ochrony środowiska, w którym żyjemy – pamiętajmy, że w blisko siedemdziesięciu procentach każdy z nas składa się z wody!

Regulamin - H2O to jest to!.pdf
Wodne skojarzenia - przykładowe zadania.pdf

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski