×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                

Konkurs na logo OSiR

logo - słoneczko.png

Jak już zapewne wiecie, odświeżyliśmy elewację hali OSiRu a teraz przyszedł czas na odnowienie LOGO czyli znaku graficznego identyfikującego nas. Chcemy to zrobić w formie konkursu graficznego dla wszystkich małych i dużych miłośników sportu lub rysowania. Zabawa będzie polegała na przesłaniu nam projektu graficznego Nowego logo OSiRu:

  • poprzez e-mail:
  • dostarczając osobiście lub pocztą do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komprachcicach
  • wysyłając MMS na nr tel. 518 647 801
  • udostępniając na FB profilu OSiR Komprachcice https://www.facebook.com/OSiR.Komprachcice

Prace można będzie przesyłać do 14 czerwca do północy. Prace nie muszą być idealnie graficznie ale muszą mieć to coś co ujmie serca jury i internautów… Tak jest, internauci będą także głosować na przesłane prace! Podzieliliśmy konkurs na dwie kategorie wygranych i jedną z nich jest nagroda publiczności. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w regulaminie konkursu ale najważniejsze są dwie:

  • włączcie wyobraźnię na najbardziej szalone pomysły
  • przelewacie pomysł na papier techniką dowolną i przesyłacie do nas

Proste prawda? Miłej zabawy!

PDFregulamin konkursu 2.pdf

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski