×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Tenis w wakacje

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci, które odbywać się będą w każdą środę do końca sierpnia w godz. 10.00 – 12.00 (korty przy kompleksie „ORLIK” w Komprachcicach). Zajęcia poprowadzi licencjonowana trenerka tenisa Malwina Wójciak. Zapewniamy sprzęt i dobrą zabawę. Liczba miejsc jest ograniczona do 16 osób, obowiązują zapisy. Koszt 10 zł/ os./trening. W przypadku braku odpowiedniej pogody zajęcia mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin.

By się zapisać należy wysłać sms (mms), na które zajęcia zapisujemy (datę zajęć) oraz zdjęcie lub skan podpisanej zgody przez rodzica opiekuna na te nr tel: 668 032 729  Sławek, 728 877 945 Malwina. Na powyższe nr telefonów można także wysłać sms na które zajęcia zapisujemy (datę zajęć) i dopisać ZGODA SMS. Zwrotnie otrzymacie państwo gotowy (do wypełnienia) sms. Wystarczy go odesłać z powrotem.

Preferowany sposób zapłaty to przelew internetowy. Wystarczy na nr tel. 668 032 72 wysłać sms o treści WPŁATA TENIS, zwrotnie zostaną przesłane dane do wykonania przelewu. W treści przelewu należy wpisać imię i nazwisko uczestnika oraz datę zajęć (których wpłata dotyczy). Ewentualnie można wpłaty dokonać na miejscu podczas zajęć.

IMG-20200725-WA0000.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski