×

Zapisz się do Newslettera

W związku z opublikowanym w dzienniku ustaw rozporządzeniem rządu w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii dot. aktywności sportowej do dnia 31 stycznia 2021r włącznie ORLIK pozostanie nieczynny.

Wygrana LKS OSiR!

Tym razem udało się wygrać. Spotkanie było emocjonujące, pierwsza połowa skończyła się remisem 12:12. Przegrywaliśmy nawet 4 bramkami ale chłopcy powoli rozkręcają się i przed końcem pierwszej połowy doprowadzili do remisu. Druga połowa zaczęła się już po naszej myśli i sukcesywnie budowaliśmy swoją przewagę. Tu należy pochwalić naszego bramkarza Marka Sitarskiego, który przebudził się w drugiej połowie meczu i skutecznie "zamurował" bramkę OSiRu  (wybronił nawet dwa rzuty karne) co przy skutecznych rzutach naszego ataku pozwoliło na odskoczenie z wynikiem i wypracowaniu bezpiecznej przewagi. Należy również pochwalić skuteczność naszego lewo skrzydłowego Daniela Łacnego, który ośmiokrotnie trafił do bramki naszych rywali (skuteczność na poziomie 80%). Cieszymy się z wygranej naszego zespołu oraz z postawy wszystkich naszych zawodników, bo zasłużyli na to. Brawo panowie!

KS SPR SLV GROUP Oleśnica - LKS OSiR Komprachcice  23:29 (12:12)