×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

LKS OSiR przegrywa

Niestety przegrywamy mecz u siebie.  To co działo się w pierwszej połowie  na boisku nie wskazywało, że tak ciężko będzie w  drugiej. 

Nasi zawodnicy świetnie zaczęli mecz.  Już od pierwszych minut wysunęli się na prowadzenie i sukcesywnie budowali swoją przewagę. Dobrze funkcjonowała   obrona, która była wspierana przez  naszego bramkarza Tomasza Jarosza (który bronił fenomenalnie) i do tego dobra gra w ataku pozwoliła na wygraną w pierwszej połowie czterema bramkami 14:10.

Druga połowa to całkowicie inna gra naszych zawodników.  Bardzo dużo błędów własnych oraz brak skuteczności w ataku  pozwoliło rywalowi  w  43 minucie doprowadzić do remisu (17:17).  Drużyna z Wolsztyna  grała konsekwentnie i budował swoją przewagę nad nami.  My z kolei  zaczynaliśmy popełniać coraz więcej błędów. Kilka przestrzelonych rzutów karnych( 4 z 6 niewykorzystane), faule w ataku oraz słaba gra w obronie tylko oddaliły nas od wygranej. Ewidentnie naszej drużynie zabrakło sił na resztę meczu.  Mecz kończy się porażką 22:25.

Należy również dodać, że w trakcie  trwania całego meczu na ławce rezerwowych była zauważalna duża nerwowość naszych zawodników. Wprowadzała zamęt i chaos na parkiecie,  co skutkowało dużymi błędami  w trakcie przeprowadzania zmian  ( raz za dużo zawodników na boisku , innym razem za mało). Błędy te były zauważane przez sędziów prowadzących to spotkanie. Co do pary sędziowskiej również można mieć zastrzeżenia, ale niestety to nasza drużyna przez własne błędy przegrywa ten mecz. 

LKS  PR OSiR  Komprachcice 22:25 KPR Wolsztyniak Wolsztyn (14:10)

http://rozgrywki.zprp.pl/?Sezon=188&Rozgrywki=9863&Mecz=124026

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski