×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Komunikat KLF

Panowie już jutro startuje liga KLF, oczywiście trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w rozgrywkach. Poniżej jeszcze kilka ważnych spraw:

  1. Proszę drużyny, które jeszcze tego nie zrobiły, o wpłatę wpisowego. Ostateczny termin to 5 grudnia - czyli jutro!
  2. Drużyny, które chcą wpłacić wpisowe po otrzymaniu faktury, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny oraz podanie danych do faktury!
  3. Każda z drużyn musi najpóźniej przed rozpoczęciem pierwszego meczu wypełnić i dostarczyć na "stolik" zgłoszenie wstępne oraz zgłoszenie drużyny. Oba druki są do pobrania na naszej stronie www: http://osir.komprachcice.pl/1039/rozgrywki-komprachcickiej-ligi-futsalu-sezon-20202021.html
  4. Ze względów epidemicznych przypominam, że mecze odbywają się bez udziału kibiców. Bardzo proszę o przestrzeganie tej prośby. Trybuny na hali będą zamknięte. 
  5. Korzystanie z szatni będzie się odbywało w nieco inny sposób niż do tej pory. Drużyny, na zmianę przebierają się w szatniach (każda drużyna w innej szatni) oraz w specjalnie wydzielonych miejscach na korytarzu. Z góry przepraszamy za tą niedogodność, jest ona spowodowana tym aby nie gromadzić dużej liczby osób w szatniach.
  6. Wszystkie mecze będą transmitowane "na żywo". Transmisja będzie dostępna na stronie fb GKS Komprachcice: https://www.facebook.com/gkskomprachcice/

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski