×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OSiR Komprachcice zakończył sezon

LKS.jpeg

W ostatnim meczu sezonu podopieczni trenera Bartłomieja Jasiówki pokonali na wyjeździe najsłabszy zespół - Polonię Środa Wielkopolska 37-21. Wygrana w Środzie Wielkopolskiej była piątą z rzędu dla naszej drużyny. Rozgrywki zakończyła ona więc w znakomitym stylu, a w ogóle ten sezon był dla niej bardzo udany.

Z pokonaniem zespołu Polonii zawodnicy z Komprachcic nie mieli żadnych problemów. Tylko pierwszy kwadrans spotkania był wyrównany. W 15. min był remis 8-8, ale potem goście zaczęli „odjeżdżać” stale zwiększając swoją przewagę. W ich szeregach najgroźniejszym zawodnikiem był Marcel Ungier, który zdobywając aż 15 goli przypieczętował tytuł króla strzelców ligi.

 - Ten mecz pokazał postęp jaki zrobiliśmy w ostatnim czasie - oceniał trener Jasiówka. - Pewnie jeszcze niedawno, gdyby po kwadransie w starciu z najsłabszym zespołem w lidze był remis, to w nasze poczynania wkradłaby się nerwowość i niepewność. Tymczasem my zagraliśmy bardzo cierpliwie i konsekwentnie. W dobrych humorach kończymy więc sezon.

Zawodnicy z Komprachcic w końcowej tabeli uplasowali się na 5. miejscu z dorobkiem 31 punktów, na co złożyło się 15 zwycięstw, jeden remis i sześć porażek. Do drugiej Żagwi Dzierżoniów, która zagra w barażach o 1 ligę, strata wyniosła zaledwie dwa punkty.

Polonia Środa Wielkopolska - OSiR Komprachcice 21-37 (11-18)

OSiR: Oleksyn, Jarosz, Strzałka - Niedzielski 2, Makowski 1, Tracz 2, K. Juros 5, Gotwald, Marcy­niuk 4, Kauczok 2, Ungier 15, T. Juros 3, J. Bus 1, R. Bus 2. Trener Bartłomiej Jasiówka.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski