×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Zmiana trenera!

Kończący pierwszą rundę bieżącego sezonu Statscore Futsal Ekstraklasa mecz z AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów - futsal był również ostatnim meczem w roli pierwszego szkoleniowca Dreman Futsal Opole Komprachcice dla trenera Dariusza Lubczyńskiego.

- Już przed startem rozgrywek sygnalizowałem zarządowi klubu, że nasz zespół potrzebuje świeżego spojrzenia, nowego bodźca. Wówczas wspólnie uznaliśmy, że krótki okres pomiędzy zakończeniem zmagań w pierwszej lidze, a startem Ekstraklasy nie jest dobrym momentem na dokonanie zmiany. Spędziłem w roli trenera tej drużyny ponad pięć lat. Przyszedł czas, aby przekazać stery w inne ręce - powiedział tuż po ostatnim meczu popularny "Lupa".

Chyląc czoła przed tym, co Dariusz Lubczyński zrobił dla naszego klubu pragniemy jednocześnie uspokoić wszystkich sympatyków. Darek zostaje w klubie, jednak już w nieco innej roli, a nazwisko nowego szkoleniowca poznacie jeszcze przed końcem tego roku!

Dreman Futsal Opole Komprachcice

Clipboard01.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski