×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Sportowy Weekend

Serdecznie zapraszamy do kibicowanie i śledzenia wydarzeń sportowych podczas nadchodzącego weekendu:
 
  • Piłkarze halowi wyjeżdżają na bardzo ważny mecz do Torunia: FC Reiter Toruń - Dreman Opole Komprachcice, niedziela 14.03. br. godz. 18.00. Transmisja tvcom.pl
  • Piłkarze ręczni zmierzą się w Brzegu z tamtejszym Orlikiem: SKS Orlik Brzeg - LKS OSIR Komprachcice, sobota, 13.03. br. godz. 19.30. Transmisja prawdopodobnie na stronie Orlika Brzeg.
  • Rozpoczyna się runda rewanżowa piłkarzy nożnych, w klasie B, na dużych boiskach. W tych zmaganiach uczestniczą dwie drużyny z naszej gminy:
- LKS Start Siołkowice - Gazownik Wawelno, stadion w Siołkowicach, niedziela, 14.03. br. godz. 15.00,
- GKS Komprachcice - LZS Turawa, boisko w Polskiej Nowej Wsi, niedziela, 14.03. br. godz. 15.00.
 
Wszystkie mecze oczywiście bez udziału kibiców.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!!
Powodzenia!!!

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski