×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Przegrywamy na własnym parkiecie

Można powiedzieć, że ewidentnie to nie był nasz dzień. Nic nie układało się po naszej myśli. Kompletnie nie było skrzydeł ani rzutów z drugiej linii. Obrona też była dziurawa i masa własnych błędów pozwoliła drużynie gości już od pierwszych minut  budować swoją przewagę.

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 15:21. 

Po zmianie stron nasza gra wyglądała jeszcze gorzej co zawodnicy z Świdnicy wykorzystali i powiększyli  swoją przewagę do 11 bramek. Jak to bywa w sporcie trzeba walczyć do końca i nasi zawodnicy pokazali, że mają ten charakter. Od 40 min zaczęli powoli odrabiać straty jednak  czasu zabrakło i mecz kończy się  wygraną Świdnicy.

LZS OSiR Komprachcice : ŚKPR Świdnica 33:36 (15:21)

20.03.2021 010.jpeg

 

 

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski