×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.

LKS OSiR przegrywa na wyjeździe

Osłabieni brakiem kilku zawodników, wybraliśmy się na mecz do Wolsztyna. Tamtejsza drużyna słynie z solidnej defensywy, co zapowiadało bardzo trudny i wymagający mecz przed ekipą z Komprachcic.

Mecz rozpoczął się korzystniej dla gospodarzy, gdyż w trzeciej minucie przegrywaliśmy 1:3. Jednak już w 14 minucie to LKS miał przewagę punktową nad Wolsztyniakiem, wynik prezentował się 8:6. Przez większą część pierwszej połowy spotkanie było wyrównane. W 25 minucie zawodnicy drużyny gospodarzy uzyskali prowadzenie, którego nie oddali do końca pierwszej połowy. Po 30 minutach OSiR przegrywał 13:16.

Druga połowa spotkania potwierdziła przewagę zespołu z Wolsztyna. Zawodnicy kontrolowali spotkanie, pomimo tego, że próbowaliśmy różnych wariantów gry w ataku. Z biegiem czasu przewaga gospodarzy rosła i wynik w 55 min wyglądał następująco 33:25. LKS w ostatnich pięciu minutach zmniejszył stratę, grając dobrze w obronie i skutecznie wykorzystując szybki kontratak.

LKS OSiR Komprachcice - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 35:30 (13:16)