×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

LKS OSiR przegrywa na wyjeździe

Osłabieni brakiem kilku zawodników, wybraliśmy się na mecz do Wolsztyna. Tamtejsza drużyna słynie z solidnej defensywy, co zapowiadało bardzo trudny i wymagający mecz przed ekipą z Komprachcic.

Mecz rozpoczął się korzystniej dla gospodarzy, gdyż w trzeciej minucie przegrywaliśmy 1:3. Jednak już w 14 minucie to LKS miał przewagę punktową nad Wolsztyniakiem, wynik prezentował się 8:6. Przez większą część pierwszej połowy spotkanie było wyrównane. W 25 minucie zawodnicy drużyny gospodarzy uzyskali prowadzenie, którego nie oddali do końca pierwszej połowy. Po 30 minutach OSiR przegrywał 13:16.

Druga połowa spotkania potwierdziła przewagę zespołu z Wolsztyna. Zawodnicy kontrolowali spotkanie, pomimo tego, że próbowaliśmy różnych wariantów gry w ataku. Z biegiem czasu przewaga gospodarzy rosła i wynik w 55 min wyglądał następująco 33:25. LKS w ostatnich pięciu minutach zmniejszył stratę, grając dobrze w obronie i skutecznie wykorzystując szybki kontratak.

LKS OSiR Komprachcice - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 35:30 (13:16)

galeria z meczu na profilu FB

tabela - LKS OSiR.jpeg

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski