×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Dobry mecz szczypiornistów

W sobotę na własnym parkiecie nasza drużyna piłkarzy ręcznych walczyła z liderem  grupy MKS Folplast Kościan. Mecz od pierwszych minut był zaciekły i wyrównany. Nasi zawodnicy postawili bardzo trudne warunki przeciwnikowi, który miał duży kłopot z nami. Pierwsza połowa skończyła się wygraną Komprachcic jedną bramką 17:16.

Druga połowa to kolejne minuty dobrej postawy naszych zawodników. Padały bramki z obu stron ale to my w 44 minucie meczu prowadziliśmy dwoma bramkami  (23:21).  Jednak lider wykazał się większą skutecznością , doświadczeniem  i w ostatnich 5 minutach w rezultacie wygrywa jedną bramką. Mecz kończy się wynikiem 31:32 dla MKS Tęcza Folplast.

Należy pochwalić  cały nasz zespół za postawę i zaangażowanie w tym meczu bo choć przegrany to śmiało można powiedzieć, że nasi zawodnicy dali z siebie wszystko  i zagrali dobry mecz.

LKS PR OSiR Komprachcice 31:32 MKS Tęcza Folplast Kościan (17:16)

Przypominamy, że nasze mecze można oglądać na żywo  w internecie

fotorelacja z meczu na profilu FB

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski