×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Jedna bramka robi różnicę

Niestety i tym razem nie udaje nam się wygrać, choć mogliśmy. Mecz w wykonaniu naszych szczypiornistów rozpoczynał się powoli ale z minuty na minutę wychodziliśmy na prowadzenie. W 25 minucie prowadziliśmy już 5 bramkami (11:6), ale dwa błędy z rzędu pozwoliło  goście nadgonić wynik i pierwsza połowa kończy się wygrana dla naszego zespołu jedną bramką.

Druga połowa meczu to już dużo gorsza gra naszych zawodników. Dużo własnych błędów, niecelnych rzutów , dużo nerwowości, dwie podwójne kary dla naszego zespołu i to wszystko razem  pozwoliło  zawodnikom z Obornik wyjść na prowadzenie. Role się odwróciły i to my musieliśmy gonić wynik. Od 50 minuty meczu to gra bramka za bramkę i tak do 59 min. Jednak to Spartanie na 15 sekund przed ostatnim gwizdkiem rzucają bramkę i wygrywają całe spotkanie 28:27.

Należy pochwalić naszego bramkarza Tomka Jarosza bo jego gra w tym spotkaniu naprawdę była na wysokim poziomie.

LKS PR OSiR Komprachcice 27:28 SKF KPR Sparta Oborniki   (12:11)

link do galerii zdjęć na FB

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski