×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Gramy?

Zapraszamy do wzięcia udziału w terenowej grze pn. „Rodzinny Patriotyczny Spacer po Komprachcicach”. Gra będzie polegała na dotarciu w dniach 1 - 3 maja do kodów QR rozmieszczonych w okolicy gminnych obiektów (Urząd Gminy, OSiR, szkoła, przedszkole, SOK). Kody sczytujemy za pomocą smartfona i dowolnej aplikacji do odczytu kodów QR. Kodów będzie 6, należy odczytać zawartość i przesłać całość na adres   Jak jest gra, to pewnie są nagrody… Na trzech najszybszych uczestników oraz trzech losowo wybranych czekają bony do wykorzystania w sklepie sportowym.

Ta zabawa to wstęp do gry gminnej dla dzieci i młodzieży planowanej do realizacji w okolicy dnia dziecka. Jeśli się spodoba ta mini wersja, to kolejna edycja na pewno zorganizowana będzie z większym rozmachem.

6009ca6aacc21c5b2d1aab2ff0142016.png

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski