×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Remis GKSu Komprachcice

Przedostatnim rywalem GKSu Komprachcice w tej rundzie był SKS Chmielowice. Spotkanie od początku obfitowało w liczne przewinienia oraz twarda grę, jak na derby przystało (choć derbami aktualnie nie są). W okolicach 20 minuty został podyktowany karny dla naszej drużyny, lecz niestety po strzale Mateusza Rudnickiego bramkarz złapał piłkę. Jak mówi stare piłkarskie powiedzenie - niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i parę minut później SKS mógł cieszyć się z prowadzenia.

Na drugą połowę wyszliśmy jeszcze bardziej zmotywowani i pełni sił niż przed pierwszym gwizdkiem, czego rezultatem był drugi rzut karny na niekorzyść przyjezdnych. Kolejny raz bramkarz przyjezdnych popisał się interwencją po strzale Piotra Czecha z 11 metrów. Spotkanie z minuty na minutę przybierało jeszcze większego tempa i temperatury, obie drużyny nie dawały za wygraną i walczyły o każdą piłkę. W ostatniej minucie meczu udało się jednak zremisować za sprawą Dawida Kasperka po asyście Mateusza Rudnickiego.

Po spotkaniu zawodnicy odczuwali pewnego rodzaju niedosyt, ponieważ byliśmy w stanie wygrać z teoretycznie wyżej notowanym rywalem. Na wyróżnienie po dzisiejszym meczu zasługuje Piotr Czech, który był bardzo pewny w grze obronnej i liderował całemu blokowi defensywy.

GKS Komprachcice 1:1 SKS Chmielowice

196190875_299004285219880_1330027644337288816_n.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski