×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Rodzinne Podbiegi - przygotowania

19 września 2021 roku (niedziela) planujemy zrealizować w naszej gminie zawody biegowe z cyklu „Rodzinne Podbiegi”. Tym razem impreza ma podtytuł „Znowu razem”, gdyż bardzo stęskniliśmy się za Wami :)

Przygotowania do imprezy idą pełną, i już mamy przygotowany projekt medalu, okolicznościowy numer startowy i plakat zapraszający na zawody. Planowany dystans to 6 km dla biegu i tyleż samo dla amatorów Nordic Walking. Specjalnie dla dzieci zorganizowany będzie „Bieg dzieci”, na bieżni przy kompleksie OSiR.

Organizatorem biegu jest OSiR w Komprachcicach, Gmina Komprachcice oraz „Forum dla Gminy Komprachcice”. Współorganizatorami są: Struxi Deweloper, Komunikator PR. OSP z gminy Komprachcice, Szkoły z Komprachcic i Polskiej Nowej Wsi, ZGKiM, Stowarzyszenie Bieg Opolski. Zapisy na bieg ruszą już niebawem, Prosimy obserwować naszą stronkę OSiR i profil FB.

PLAKAT BIEG 2021.pngNUMER STARTOWY 2021.pngClipboard01.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski