×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023               Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023               Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023               Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023              

Czas na wspominki

Czas na wspominki i drobne podsumowanie... Trasa crossowa, trudna z odcinkami śliskimi, o nierównym podłożu. Pogada za to, zdecydowanie na rekordy :) Miło było ponownie widzieć na starcie miłośników biegania i aktywności w ogóle. Projekt koszulki, który mamy nadzieję wchłonie niejeden treningowy pot, jednoznacznie pokazuje, że nasza radość z kolejnej edycji w Waszym towarzystwie nie ma granic!

Prawdziwym hitem w naszej ocenie były biegi dzieci, które zgromadziły wiele rodzin oraz dostarczyły mnóstwo pięknych emocji (smak zwycięstwa, ale także naukę radzenia sobie w trudnych sytuacjach) - i o to chodziło! :)

Jeżeli chodzi o wyniki... to dobrze, że prowadzący bieg rowerzysta miał „mocne nogi”, bo zwycięzca biegu (Daniel Sobczak) zmusił go do pełnej koncentracji i „kilku mocniejszych depnięć” :) - tempo 3:28 min/km robi wrażenie. Wrażenie zrobił też zawodnik z rocznika 2012 (Konrad Zyla), który w klasyfikacji Open zajął 15 miejsce, aby godzinę później wygrać swój bieg na bieżni OSiRu podczas zawodów dzieci.

Dziękujemy Wam za udział, natomiast my szykujemy siły i kolejne pomysły na kolejną okazję wspólnego biegania.

Poniżej prezentujemy wyniki z biegów dzieci i młodzieży:

Rocznik 2015 i młodsi – kategoria chłopców:

  1. – Dawid Jaskółowski
  2. – Kacper Procajło
  3. – Hektor Zandecki
  4. – Bartosz Gromotka
  5. – Eryk Moch
  6. – Wojciech Brejnak
  7. – Franciszek Pikos
  8. – Leon Kownacki
  9. – Tobiasz Zandecki
  10. – Ignacy Łężny

Rocznik 2015 i młodsi – kategoria dziewcząt:

  1. – Lena Guzek
  2. – Marta Lodzińska
  3. – Weronika Koziarska
  4. – Lena Lodzińska
  5. – Helena Hadamik
  6. – Zofia Jagiełło
  7. – Emilia Jaskółowska

Rocznik 2014 - 2013 – kategoria chłopców:

  1. – Wojciech Koziarski
  2. – Oliwer Moch
  3. – Michał Lodziński
  4. – Darius Fronczak
  5. – Przemysław Dec
  6. – Jędrzej Wiciński
  7. – Dominik Przywara
  8. – Jakub Jagiełło
  9. – Leon Kochman
  10. – Jakub Gromotka

Rocznik 2014 - 2013 – kategoria dziewcząt:

  1. – Emilia Hansla
  2. – Paulina Miemczyk
  3. – Paulina Dydzik
  4. – Liliana Dydzik
  5. – Anna Brejnak
  6. – Amber Włodowska
  7. – Oliwia Kalicka
  8. – Alicja Walczak
  9. – Marta Szwec
  10. – Paulina Woźnica
  11. – Izabela Mroczkowska

Rocznik 2012 - 2011 – kategoria chłopców:

  1. – Konrad Zyla
  2. – Kamil Nowak
  3. – Bruno Moch
  4. – Paweł Plotnik
  5. – Ludwig Kownacki
  6. – Dariusz Skiba
  7. – Damian Jaskółowski

Rocznik 2012 - 2011 – kategoria dziewcząt:

  1. – Emilia Labusga
  2. – Martyna Marczak
  3. – Oliwia Brejnak
  4. – Zofia Włodowska
  5. – Emilia Murza
  6. – Antonina Bryla
  7. – Wiktoria Kalicka

Rocznik 2010 - 2009 – kategoria chłopców:

  1. – Franciszek Duraj
  2. – Aleksander Jasiówka
  3. – Bartosz Białek

Rocznik 2010 - 2009 – kategoria dziewcząt:

  1. – Oliwia Nowak
  2. – Karolina Bosy
  3. – Milena Wielichowska
  4. – Martyna Dydzik
  5. – Natalia Janicka

Rocznik 2008 - 2007 – kategoria chłopców:

  1. – Mikołaj Włodowski
  2. – Szymon Hansla
  3. – Emanuel Bryla

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski