×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Złoto dla Ochódz i Komprachcic

Dnia 21.10.2021 na hali OSiR Komprachcice odbył się gminny turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi. W zawodach wzięły udział szkoły w Domecka, Ochodz, Polskiej Nowej Wsi, Komprachcic, Wawelna. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Emocje były udziałem każdego meczu dziewcząt i chłopców, a wyniki rozstrzygnął dopiero ostatni mecz u chłopców.

U dziewcząt Ochodze wygrały z Wawelnem i Komprachcicami zdobywając I miejsce. Kolejno II miejsce Wawelno, III miejsce Komprachcice. U chłopców rywalizacja i emocje sięgnęły zenitu wygrane mecze remisy i na koniec punkty zdecydowały o kolejności, gdzie Komprachcice pokonuje Ochodze, Wawelno pokonuje Komprachcice i Ochodze potem remisując 2 mecze z Domeckiem i Polską Nową Wsią, Ochodze pokonuje Domecko i Polską Nową Wieś, zaś Komprachcice wygrywa 3 mecze z odrobioną szczęścia wygrywa turniej chłopców. Klasyfikacja chłopców I miejsce Komprachcice II miejsce Wawelno III miejsce Ochodze IV miejsce Polska Nowa Wieś V miejsce Domecko

Sport na poziomie szkolnym staje się emocjonujący i nieprzewidywalny co dodaje uroku rywalizacji. W dalszym etapie Gminę reprezentują Ochodze dziewczęta, Komprachcice chłopcy w półfinale powiatu.

Gratuluję wszystkim udziału i zaangażowania w rywalizacji sportowej.

Nauczyciel WF Andrzej Bartnik

My także gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju!

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski