×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Ruszają zapisy do KLF

KS Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają do udziału w XIX edycji Komprachcickiej Ligi Futsalu - sezon 2021/2022. W związku z tym, że nie udało się dokończyć ubiegłorocznych rozgrywek, pierwszeństwo uczestnictwa w lidze, będą miały ekipy, które brały udział w edycji 2021/2022. Są to następujące drużyny:

I liga: iCar Wawelno, Agmar Prószków, Rally Team, Stara Gwardia Opole, Opolskie Żubry, Gala Dachy Ochodze, Maniex Team Opole.

II liga: KSC Chrząszczyce, Carpe Diem, Geowox Outsider Opole, SKS Chmielowice, Grupa JD Opole, GKS Komprachcice, USCH Opole.

W przypadku wycofania się którejkolwiek z w/w drużyn istnieje możliwość dołączenia nowej ekipy do rozgrywek KLF. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 20 listopada br.  Zakończenie rozgrywek we wszystkich ligach zaplanowano na połowę lutego 2021 r. Mecze będą rozgrywane w soboty oraz w niedziele. Możliwe są również inne terminy w przypadku wolnych godzin na hali. Tak jak w ubiegłych latach w każdej z lig wystartuje po 7 ekip. Warunkiem udziału w rozgrywkach jest opłata wpisowego oraz dostarczenie zgłoszenie drużyny.

Pierwsza runda zostanie rozegrana systemem „każdy z każdym” z awansami i spadkami dwóch odpowiednio najlepszych (mistrz i wiece mistrz II ligi) i najsłabszych (6 i 7 miejsce I ligi) drużyn. Druga runda zostanie rozegrana w formie jedno lub dwudniowych turniejów. I liga rozegra turniej – „Ligi Mistrzów KLF”, druga „Superpuchar KLF”.

Zapisy do ligi potrwają do 15 listopada br., z tym, że pierwszeństwo mają drużyny, które w ubiegłym sezonie występowały w KLF. W przypadku wolnych miejsc, po 15 listopada, będą mogły zgłaszać się „nowe” ekipy. Organizatorzy z góry przepraszają za tę niedogodność, lecz spowodowana jest ona ograniczeniami dostępu do wolnych godzin w hali OSiR.

Wpisowe prosimy wpłacać na konto:

Klub Sportowy „KS Komprachcice”
ul. Rolnicza 8
46-070 Komprachcice

ALIOR 39 2490 0005 0000 4530 2445 7542  Na przelewie prosimy wpisać nazwę drużyny!!!!!

 Wysokość wpisowego dla drużyn grających w sezonie 2021/2022:

 

Do 8 listopada 2021 r.

Do 12 listopada 2021 r.

Do 15 listopada 2021 r.

I LIGA

(8 drużyn)

350 zł

400 zł

500 zł

II LIGA

(8 drużyn)

350 zł

400 zł

 500 zł

Zmiany w regulaminie:

Opłata za mecz oddany walkowerem bez poinformowania przeciwnika i organizatora – 100 zł (płatne przed kolejnym spotkaniem pod rygorem ukarania walkowerem w następnym spotkaniu). Zakończenie rozgrywek odbędzie się podczas turniejów - „Ligi Mistrzów KLF” oraz „Superpucharu KLF”.

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski