×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Szkolenie dla trenerów

Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Opolu nawiązało współpracę z Fundacją PRO LUDIS, która otrzymała dotację z Samorządu Województwa Opolskiego na organizuję projektu pn. „CYKL SZKOLEŃ DLA TRENERÓW PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY”. Szkolenie jest dedykowane trenerom koordynatorom kadr wojewódzkich, trenerom współpracującym oraz trenerom pracującym z dziećmi i młodzieżą w klubach sportowych na terenie województwa opolskiego. Wykładowcami na w/w szkoleniach będą trener przygotowania motorycznego oraz mgr fizjoterapii od 5 lat współpracujący z najlepszym klubem piłkarskim Opolszczyzny OKS ODRA Opole S.A. (Szczegóły w załączniku na końcu tekstu).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla uczestników. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres do dnia 15 listopada br. Szkolenie będzie przeprowadzone w reżimie sanitarnym.

PDFZAPROSZENIE.pdf (107,64KB)

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski