×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Sportowy weekend

Śnieżny weekend za nami, a parkiecie naszej hali OSiR rozpoczęły się pasjonujące rozgrywki Komprachcickiej Ligi Futsalu. Inauguracja rozgrywek pokazała, kto wchodzi z przytupem w rozgrywki a kto będzie powoli realizował swoje założenia taktyczne. Wyniki 1 kolejki KLF tradycyjnie na stronach http://klf1osir.futbolowo.pl/tabela dla I Ligi, oraz http://klf2osir.futbolowo.pl/tabela dla II Ligi.

Inne nasze drużyny walczyły o punkty ligowe na wyjeździe. Drużyna Dremana niestety przegrała, po pasjonują meczu w Toruniu, z wynikiem 3:2. Jak zapowiadają szkoleniowcy ta mała wpadka nie wpłynie na morale drużyny i już przygotowują się do odrobienia strat.

LKS OSiR Komprachcice wygrała minimalnie swój wyjazdowy mecz z KS Gwardia II Opole 29:30 i zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli. Oby tak dalej!

W sobotę i niedzielę nasi badmintoniści rywalizowali w rozgrywkach Polskiej Ligi Badmintona. W sobotę nasz zespół uległ u siebie z ABRM Rakiety Olsztyn 1:6. Dryżyna ABRM Warszawa , która z powodów kontuzji w drużynie nie dojechała musiała oddać mecze walkowerem. W niedzielę natomiast w II lidze nasz zespół przegrał z CT Hawel Academy Poznań 3:4, oraz pokonał KS Zryw Chrząstowice 5:2.

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski