×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Sukces w Badmintonie

Dnia 23,11,21 na hali OSiR Komprachcice odbyły się zawody gminne w badmintonie. Brały udział szkoły z Domecka, Komprachcic, Polskiej Nowej Wsi, Wawelna. Rywalizacja odbywała się dla młodszych indywidualnie, dla starszych drużynowo. PSP Komprachcice reprezentowani:

  • w kategorii młodszej Klara Obstoi, Kesja Górna
  • kategorii starszej: Aleksandra Bernas, Julia Migniewicz, Aleksandra Babis, Emilia Jurek, Martyna Sobków, Julian Duda, Joshua Górny, Fabian Duda, Jakub Sokołowski.

Złoty medal dla wszystkich uczniów i uczennic naszej szkoły, byli bezkonkurencyjni i po zaciętej rywalizacji zgarnęli I miejsca indywidualnie i drużynowo. Opiekunem był Marcin Janecki

Dnia 7.12.21 kategoria młodsza i 9.12.21 kategoria starsza odbył się finał wojewódzki w badmintonie w Głubczycach. Szkołę PSP Komprachcice reprezentowali

  • kategoria młodsza: Aleksandra Bernas, Julia Migniewicz, Weronika Tracz, Julian Duda, Joshua Górny.
  • Kategoria starsza: Emilia Jurek, Martyna i Zuzanna Sobków. Młodsi grali w grupach a starsi systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była zacięta i emocjonująca, dziewczęta młodsze zajęły 7 miejsce, chłopcy 5 miejsce, a dziewczęta starsze 3 miejsce.

Udział w imprezie o tej randze to ogromne wyróżnienie dla naszych uczniów jest to efekt umiejętności i pracy w tej dyscyplinie. Podziękowania dla trenerów Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Viktoria Domecko”. Dzięki nim nasi uczniowie nabyli podstawy badmintona i niektórzy dalej kontynuują przygodę z dyscypliną. Opiekunami byli nauczyciele WF Andrzej Bartnik i Witold Kawulok.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski