×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Turniej w Radomsku i Krakowie

W miniony weekend i listopada zawodniczki i zawodnicy Victorii uczestniczyli w turniejach w Radomsku i Krakowie. W sobotę do Radomska wraz z trenerką Małgorzata Kabarowska i trenerem Karol Gontarz pojechali Kasia, Marysia i Bartek. Z turnieju, którego organizatorem był MOSiR Radomsko wróciliśmy z wieloma medalami. Kasia zajęła drugie miejsce w singla i drugie w miksta w kat. U17. Marysia była 4 w singla w kat. U13, natomiast Bartek zdobył dwa brązowe medale w singla i debla w kat U13. Gratulujemy naszym podopiecznym

Natomiast w niedzielę trener Karol wybrał się z Marysią i Kamilem do Krakowa. Na Krajowym Turnieju Młodzika zaliczanym do list klasyfikacyjnych PZBadu Marysia i Kamil zebrali cenne doświadczenie mając możliwość zagrania z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Marysia dzielnie walczyła ale nie udało się awansować dalej. Natomiast Kamil wygrał jeden pojedynek, a w drugim był blisko, lecz nie utrzymał prowadzenia do końca i przegrał minimalną różnicą. Oboje zakończyli swój udział w turnieju na fazie grupowej w kat. U13.

Był to niesamowicie intensywny i także owocny weekend z badmintonem. Współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Gminę Komprachcice i OSiR w Komprachcicach.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski