×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                

Zwycięstwo młodych sportowców

Dnia 6.05.22 w Gościęcinie odbył się turniej półfinał wojewódzki piłki ręcznej LZS szkół wiejskich chłopców. Szkołę z Komprachcic reprezentowali: Jakub Obstoi, Nataniel Bielec, Maksymilian Pruchnicki, Marcel Szurgut, Bartosz Kamyszek, Marek Majer, Jan Makowski, Dawid Polaczek, Sebastian Pakiet, Sebastian Wojtan. Rywalizowaliśmy z szkołą Pawłowiczki pokonując wynikiem 20:2 i szkołą z Kolonowskich pokonując 19:6, mecz Pawłowiczki Kolonowskie zakończył się wynikiem 7:6.

Biorąc pod uwagę rozmiary wygranej była to dominacja naszej drużyny, która awansowała do finału wojewódzkiego. Gratulacje za postawę i zaangażowanie dla drużyny życząc kolejnych sukcesów. Opiekunami byli nauczyciele WF: Marcin Janecki, Andrzej Bartnik.

1c.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski