×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Złote dziewczyny

Dnia 3,06,2022 odbył się na hali OSiR Komprachcice finał wojewódzki LZS w piłce siatkowej dziewcząt. Naszą szkołę PSP Komprachcice reprezentowały: Oliwia Kurpierz, Julia Fietz, Karolina Magiera, Martyna Sobków, Ewa Guściora, Julia Jochaniak, Aleksandra Bernas, Martyna Florkiewicz, Aleksandra Babis. 

Droga do finału to eliminacje, w których nasza szkoła zdobyła I miejsce odbyły się 4 turnieje i zwycięscy awansowali do finału. Mecze w finale odbywały się systemem najbardziej sprawiedliwym „każdy z każdym”. Domaszowice, Tarnów Opolski, Zimnice Wielkie rywalizowały z naszymi dziewczynami, mecze były zacięte i zespół z Domaszowic napędził „stracha” ponieważ w drugim secie prowadził 7:0. Gospodarzom pomagają „ściany” i rywalizacja wróciła na właściwe tory zakończone sukcesem. Nasze dziewczyny trenują w klubie piłki siatkowej LUKS Sukces Komprachcice, gdzie podnoszą swoje umiejętności, dlatego należą się podziękowania trenerom państwu Szczubiał Małgorzacie i Piotrowi, że pomagają w krzewieniu kultury fizycznej i rozwijają nasze uczennice sportowo i emocjonalnie. Gratulacje za zaangażowanie i wolę zwycięstwa dla całej drużyny i opiekuna.

Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Marcin Janecki 

piłkasiatkowa-zloto2022 (1).jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski