×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Informujemy, że od czerwca Orlik będzie czynny poniedziałek - piątek 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20             Informujemy, że od czerwca Orlik będzie czynny poniedziałek - piątek 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20             Informujemy, że od czerwca Orlik będzie czynny poniedziałek - piątek 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20            

Dziesiąte miejsce w Polsce!

Klub sportowy LUKS Komprachcice już ósmy z rzędu brał udział w Finale Ogólnopolskim Turnieju Kinder Joy of Moving (Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce). W imprezie klub reprezentowały dwa zespoły, będące Mistrzami Województwa Opolskiego – siatkarska „trójka” (rocznik 2010) i „czwórka” (2009). W kategorii młodszej wystąpiły – Julia Jochaniak, Jadzia Machoń, Nika Nega, Dominika Koczwara, Hania Szewczyk. W drużynie starszej, w której połączono siły z PSP 19 Kędzierzyn Koźle zagrały – Laura Nega, Zosia Zakrzewska, Martyna Antonik, Michalina Gieroń, Ola Bernas i Natalia Nowak. Największy sukces w historii naszego klubu osiągnęły zawodniczki „czwórki”, które uplasowały się na 10 miejscu w kraju.

Niewiele zabrakło by awansować do turniejowej ósemki, a z tegorocznym Mistrzem Polski UKS-em 17 Kalisz w rozgrywkach grupowych po pewnym zwycięstwie w pierwszym secie przegraliśmy minimalnie w tie-breaku. Również bardzo dobre - 20 miejsce zajęły dziewczęta grające w „trójce”. W pierwszym dniu turnieju po emocjonującej walce przegrały z UKS-em Szamotulanin Szamotuły i UKS-em Jasieniak Gdańsk, które to drużyny zajęły 4 i 5 miejsca w ostatecznej klasyfikacji. Trzecie miejsce w grupie pozwoliło na walkę w drugiej szesnastce.

Cztery dni spędzone w Gliwicach były pełne emocji, wiele nas nauczyły, pozwoliły konfrontować się z drużynami z całego kraju, nabierać doświadczeń, wyciągać wnioski. Dały motywację do dalszej pracy i działalności.

Serdeczne gratulacje dla trenerów, rodziców i oczywiście zawodniczek!

file,id_cms='7682',type='image']

  

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski