×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Gminne zawody LA

IMG_8823.jpeg

Na boisku przy hali OSiR w Komprachcicach odbyły się kolejne zawody rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych naszej gminy rywalizowali w konkurencjach lekkoatletycznych. Impreza odbyła się w czterech kategoriach: dziewcząt i chłopców z klas I – III oraz IV – VI. Zawody były bardzo emocjonujące, spora liczba spośród ponad setki uczestników uzyskała bardzo dobre jak na swój wiek wyniki. Oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzono też w kategoriach starszych punktację drużynową. Najlepsza wśród dziewcząt okazała się szkoła z Wawelna natomiast wśród chłopców wygrała Polska Nowa Wieś.

link do galerii zdjęć

Oto medaliści:

Klasy I – III (roczniki 2006 i młodsze):

Dziewczęta:

Bieg 60 m:

  1. Wiktoria Góra (Ochodze) – wynik 9,93 s
  2. Hanna Osińska (Komprachcice)
  3. Natalia Buszka (Ochodze)

Bieg 300 m:

  1. Julia Grzyszczok (Komprachcice)
  2. Dominika Kandziora (Komprachcice)
  3. Wiktoria Wystrach (Ochodze)

Skok w dal:

  1. Natalia Buszka (Ochodze) – wynik 3,33 m
  2. Wiktoria Góra (Ochodze)
  3. Katarzyna Lawa (Chmielowice)

Rzut piłeczką palantową:

  1. Zofia Horak (Ochodze) – wynik 15,80 m
  2. Wiktoria Wystrach (Ochodze)
  3. Katarzyna Lawa (Chmielowice)

Bieg sztafetowy 4x60 m:

  1. Ochodze
  2. Komprachcice
  3. Chmielowice

Chłopcy:

Bieg 60 m:

  1. Igor Miśtalski (Ochodze) – wynik 9,98 s
  2. Mateusz Poźniak (Chmielowice)
  3. ex aequo: Jan Dec, Daniel Furgatz (oboje Wawelno)

Bieg 300 m:

  1. Filip Tańczak (Komprachcice)
  2. Jakub Kraka (Wawelno)
  3. Mateusz Poźniak (Chmielowice)

Skok w dal:

  1. Jakub Kraka (Wawelno)
  2. Michał Pawleta (Domecko)
  3. Adam Ocik (PNW)

Rzut piłeczką palantową:

  1. Jan Dec (Wawelno) – wynik 32,00 m
  2. Igor Miśtalski (Ochodze)
  3. Kewin Holek (Ochodze)

Bieg sztafetowy 4x60 m:

  1. Ochodze
  2. Wawelno

Klasy IV – VI (roczniki 2003 i młodsze):

Dziewczęta:

Bieg 60 m:

  1. Patrycja Stach (Ochodze) – wynik 8,94 s
  2. Kinga Błazińska (Wawelno)
  3. ex aequo: Wiktoria Krug (Wawelno), Joanna Raczek  (Komprachcice)

Bieg 300 m:

  1. Patrycja Stach (Ochodze)
  2. Natalia Strzałka (Chmielowice)
  3. Hanna Gogolok (Chmielowice)

Bieg 600 m:

  1. Kinga Błazińska (Wawelno)
  2. Katarzyna Klimczyk (Chmielowice)
  3. ex aequo: Natalia Gogolok (Chmielowice), Justyna Neuman (Wawelno)

Skok w dal:

  1. Michelle Maculak (Wawelno) – wynik 3,80 m
  2. Natalia Strzałka (Chmielowice)
  3. Natalia Nykiel (Chmielowice)

Rzut piłeczką palantową:

  1. Marta Lisek (PNW) – wynik 47,40 m
  2. Michelle Maculak (Wawelno)
  3. Katarzyna Kucharska (Wawelno)

Bieg sztafetowy 4x60 m:

  1. Wawelno
  2. Domecko
  3. Chmielowice

Chłopcy:

Bieg 60 m:

  1. Fabian Sosna (PNW) – wynik 8,78 s
  2. Dawid Furgatz (Wawelno)
  3. Mariusz Jurek (Komprachcice)

Bieg 300 m:

  1. Kacper Kula (Wawelno)
  2. Fabian Grzyszczok (Komprachcice)
  3. Mateusz Smarzlik (PNW)

Bieg 600 m:

  1. Aleksander Danielewski (PNW)
  2. Dawid Furgatz (Wawelno)
  3. Michał Tyl (Chmielowice)

Skok w dal:

  1. Aleksander Danielewski (PNW) – wynik 4,51 m
  2. Grzegorz Wencel (Komprachcice)
  3. Filip Twardowski (Komprachcice)

Rzut piłeczką palantową:

  1. Fabian Sosna (PNW)
  2. Steven Morawiec (Komprachcice)
  3. Mateusz Smarzlik (PNW)

Bieg sztafetowy 4x60 m:

  1. PNW
  2. Wawelno
  3. Komprachcice

Klasyfikacja punktowa szkół:

Dziewczęta:

  1. Wawelno
  2. Chmielowice
  3. Domecko, Komprachcice – ex aequo

Chłopcy:

  1. PNW
  2. Komprachcice
  3. Wawelno

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski