×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Gramy w Ręczną 

Zakończył się trwający od września do grudnia w PSP Komprachcice projekt Gramy w Ręczną dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zajęcia odbywały się na OSiR Komprachcice wtorek czwartek g.13.30 – 15.00. Uczestniczyli w nim uczniowie i uczennice klas 1 i 2, które poprzez gry i zabawy rozwijali umiejętności psychomotoryczne, aby w przyszłości grać w piłkę ręczną. Przeprowadzaliśmy testy sprawności fizycznej wprowadzono wyniki do Narodowej Bazy Talentów.

Uczestniczący dziewczęta i chłopcy poznawali ABC piłki ręcznej, zaś gry i zabawy powodowały, że zajęcia ruchowe pozwalają cieszyć się ruchem i kształtować nawyki ruchowe, które w dorosłym życiu odgrywają kluczową rolę. Dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie zaś dyplomy i koszulki dla uczestników programu to miła pamiątka na przyszłość.

Prowadzący zajęcia nauczyciel WF i trener piłki ręcznej Andrzej Bartnik.

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski