×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Victoria na wyjeździe

W weekend badmintoniści z naszej gminy rozegrali 4 kolejkę I Ligi Badmintona w Katowicach. Gospodarzem była drużyna AZS UŚ Katowice - Badminton Team. Trzecią drużyną była ekipa przyjezdnych z MKS Spartakus Niepołomice. Była to bardzo trudna kolejka, w składach gospodarzy i gości grały świetne zawodniczki oraz zawodnicy. W pierwszym meczu drużyna zmierzyła się z Niepołomicami, były to dość wyrównane pojedynki, single mężczyzn oraz deble przysporzyły dużej dawki emocji. Tylko Piotr i Emilia wygrali swoje spotkania. Końcowy wynik meczu 6:1 dla zeszłorocznych ekstraklasowiczów z Niepołomic.

Drugi mecz był bardziej wyrównany, gospodarze podbudowani zwycięstwem z Niepołomicami 4:3, pokazali dobrą formę także z nami. Ale na początek nasi gracze Karol i Sławek wygrali swoje mecze singlowe rezultatem 2:0. Nasze dziewczyny walczyły, lecz skończyło się wygraną Azetesiaków z UŚ. Na końcu nasz mikst walczył o jeden duży punkcik. Po bardzo ciekawym, trzysetowym pojedynku to jednak gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. Reprezentowali nas:

  • Emilka Goldwasser
  • Katarzyna Bartoń
  • Anna Paruszewska
  • Piotr Gajda
  • Karol Gontarz
  • Sławek Hetmański

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania za dobre, wyrównane mecze.

Clipboard01.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski