×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Sukces w piłce ręcznej

Dnia 15.05.2023 odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk LZS Szkół Wiejskich w piłce ręcznej. Szkołę z Komprachcic reprezentowali: Makowski Jan, Polaczek Dawid, Pikos Mateusz, Pakiet Sebastian, Labusga Simon, Bernacki Bartosz, Wojtan Sebastian, Ryba Igor, Wrzesiński Maks, Szlapa Kacper. W pierwszym meczu drużyna pokonała PSP Popielów 8:3, kolejno PSP Biskupice 17:12 i ostatni mecz to PSP Mąkoszyce 13:4.  

Ten sukces był wynikiem wytężonej pracy. W roku szkolnym 2017/2018 skorzystaliśmy z programu Gramy w ręczną, gdzie nasi złoci medaliści będąc w klasie 3 uczyli się ABC piłki ręcznej pod okiem nauczyciel WF i trenera piłki ręcznej Andrzeja Bartnika, czas leciał nasi uczniowie nabywali umiejętności i rozwijali się w klubie LUKS „Sukces” Komprachcice pod okiem Witolda Kawuloka nauczyciela WF i trenera piłki ręcznej.

W tym roku kolejny raz przystąpiliśmy do programu Gramy w ręczną zaczynając z klasami 1 – 3, ponieważ każdy sukces ma swoją drogę, a my szukamy kolejne talenty sportowe, które przy odrobinie szczęścia i pracy włożonej w realizację są możliwe co pokazali nasi uczniowie. 

Opiekunami drużyny byli nauczyciele WF PSP Komprachcice  Witold Kawulok i Marcin Janecki

 
 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski