×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Pożegnanie lata - zdrowo i sportowo

Leonard Pietruszka - Wójt Gminy Komprachcice przy współudziale OSiR w Komprachcicach zaprasza na Piknik Rodzinny pt. "Pożegnanie lata - zdrowo i sportowo". Piknik odbędzie się w niedzielę 17.09.2023 w godz. 14:00-18:00 w dwóch lokalizacjach. Część dotycząca zdrowia, porad lekarzy specjalistów w zakresie ortopedii, okulistyki, laryngologii i urologii odbędzie się na terenie przychodni Komprachcice, ul. ks. Bilińskiego 2.

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komprachcicach, ul. szkolna 18 przewidziano gry i zabawy sportowe dla najmłodszych, które poprowadzi p. Miron, a także mini turniej piłki nożnej oraz badminton na wesoło. Taka zabawa nie może się odbyć bez dmuchńców, które także będą dostępne

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski