×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

Młodzież gra w ręczną

Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Opolski Związek Piłki Ręcznej zorganizowali turniej 7.10.2023r w Dobrzeniu Wielkim, w którym PSP Komprachcice wzięło udział w składzie znalazły się : Ania Brejnak, Oliwia Kokurowska, Agata Stramecka, Natan Dereszewski, Adam Martyna, Wojciech Stelmach, Marcelina Wójcik.

Nasi uczniowie zagrali z PSP nr.1 Opole, PSP nr.5 Krapkowice, PSP nr. 5 Brzeg starali się w miarę swoich możliwości grając z zaangażowaniem w ataku i w obronie. Turniej pokazał nad czym musimy pracować, aby w przyszłości pokonać przeciwników. Organizacja była dopięta „na ostatni guzik” dlatego wszyscy czuli się komfortowo. Dziękuję za grę i zaangażowanie wszystkim uczestnikom, życzę kolejnych sukcesów.

Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Andrzej Bartnik

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski