Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

• 12 12 2017

OSIR Komprachcice dzielnie walczył we Wrocławiu, ale ostatecznie poległ z tamtejszą Forzą 22-25. W stolicy Dolnego Śląska doszło do jednego z najciekawiej zapowiadających się starć 12. kolejki. Spotkały się w nim bowiem lider oraz 4. drużyna w tabeli. I nasz zespół naprawdę mocno postraszył znajdujących się na czele przeciwników.

Drużyna z Komprachcic okazała się najlepsza w grupie A, I rundy Mistrzostw Województwa 2017/2018 w piłce siatkowej. Na tym etapie siatkarki Sukcesu wygrały wszystkie mecze tracąc tylko jednego seta. Rywalizacja odbywała się pomiędzy czterema zespołami w trakcie czterech turniejów, a w każdym z nich jeden z klubów pauzował. W sumie wszystkie zespoły rozegrały pomiędzy sobą dwa mecze, a o kolejności zadecydowała ligowa tabela.

W ostatnim czasie na hali OSiR w Komprachcicach odbyły się dwa turnieje badmintona o Mistrzostwo Powiatu Opolskiego, rozgrywane w ramach Igrzysk Dzieci. W obu turniejach wystąpiło blisko 100 młodych sportowców ze szkół podstawowych z Domecka, Graczy, Komprachcic, Polskiej Nowej Wsi, Wawelna oraz nr 1 i nr 3 z Ozimka.

• 11 12 2017

Fotogaleria z finału wojewódzkiego w piłce ręcznej chłopców ze szkół podstawowych. Nasza drużyna, wraz z trenerem W. Kawulokiem, odniosła wielki sukces zajmując trzecie miejsce w finale wojewódzkim.

Finał wojewódzki w Głubczycach - badminton drużynowy: Chłopcy 5-8 miejsce Szymański Adam, Okoń Damian Morawiec Steven Dziewczęta miejsce 7-10 Januszkiewicz Marcelina, Pieczykolan Joanna

Po świetnym meczu nasza ekipa rozbiła 5-2 wicelidera grupy południowej. Pierwsza połowa długo nie układała się po myśli podopiecznych trenera Dariusza Lubczyńskiego. Nie dość, że przez spory okres jej przebiegu nie potrafili stworzyć sobie dobrej okazji do zdobycia bramki to jeszcze sami ją stracili.