×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • 18 06 2017
  image039.jpeg

  Dorośli z młodzieżą szkolna biegali na dwóch dystansach 9,5 km oraz 5,9 km. Po dokonaniu niezbędnych formalności uczestnicy biegu zostali zaproszeni na krótką rozgrzewkę. Dokładnie o godzinie 10:00 Wójt Gminy Leonard Pietruszka, wystrzałem z pistoletu startowego rozpoczął bieg. Pierwsi zawodnicy na mecie pojawili się już w 22 minucie. Było trudno ale uśmiechnięte twarze na mecie mówiły jedno… było warto! Na dystansie 5,9 km najlepsi byli Robert Tomków z Niemodlina oraz Kornelia Polek-Duraj z Murowa. Na dłuższym 9,5 km dystansie zwyciężyli Dawid Szostopal z Nysy i Lilianna Milińska z Niemodlina.

 • 15 06 2017
  DSCF0333.jpeg
  13 czerwca br. w Komprachcicach odbyło się spotkanie Koordynatorów Powiatowych oraz Zarządu SZS "Opolskie". Głównym tematem spotkania była analiza i omówienie propozycji zmian Kalendarza Imprez Sportowych na rok szkolny 2017 / 2018. W związku z reformą oświatową, która od 1 września 2017 roku zacznie obowiązywać w polskich szkołach Szkolny Związek Sportowy czekają również zmiany we współzawodnictwie młodzieży szkolnej. Podczas spotkania omówiono wnikliwie wszystkie proponowane zmiany pod kątem zarówno spraw organizacyjnych ale także możliwych szans oraz zagrożeń. Wypracowane wnioski zostaną przesłane do Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie.

   

 • 15 06 2017
  MEDAL.jpeg

  Bieg już niedługo a my prezentujemy wzory medali jakie przygotowaliśmy dla uhonorowania biegaczy. Piękne prawda :) warto taki mieć a wystarczy tylko stawić się w niedzielę na bieg i ukończyć go w regulaminowym czasie. Dodatkowo dla zwycięzcy biegu głównego (dla najlepszego mężczyzny i dla najlepszej kobiety) dodatkową nagrodą będzie bon ufundowany przez firmę STRUXI na kwotę 250 zł. Bon upoważnia do zakupów w sklepie timsport.pl Zapraszamy więc całymi rodzinami do biegów głównych oraz do biegów dla dzieci na obiekcie sportowym obok hali OSiR. Zapraszamy!

 • 13 06 2017
  04.jpeg

  9-11 czerwca zawodnicy Victorii Domecko brali udział w fantastycznych Mistrzostwach Polski Seniorów. Świetnie zorganizowana impreza i wspaniała atmosfera tylko motywowały do zdobywania punktów. Rekordowa liczba uczestników gwarantowała wysoki poziom gry. Udało się zdobyć brązowe medale w grze mieszanej 50+, którego współautorami są trenerka "Victorii" Małgorzata Kabarowska i Czeslaw Trzmiel WIELKIE GRATULACJE :) Pięknie walczyli, lecz nie udało się stanąć na podium pozostałym (obiecują, że za rok) :)

 • 13 06 2017
  mały.jpeg

  Gotujcie formę biegową, przede wszystkim bądźcie z nami. Medale pamiątkowe mamy również dla dzieci - projektowane, niepowtarzalne, jak zwykle piękne. Już szykujemy dla Was trasę, wolontariuszy i całą obsługę, tak żeby było rodzinnie, sportowo, bezpiecznie. Przypominamy, że trasa ma zróżnicowane podłoże (trawa, szuter, asfalt), przez co do najłatwiejszych i najszybszych nie należy. Mamy nadzieję jednak, że każdy powalczy "ze sobą" i spędzi z nami część niedzielnego dnia. Do zobaczenia na starcie!

 • 23 05 2017
  PLAKAT BIEG 2017.jpeg

  Już od dzisiaj zapraszamy do rejestracji elektronicznej w III Rodzinnych Podbiegach.  Limit uczestników wynosi 300 osób więc proszę nie zostawiać zapisów na ostatnią chwilę! Impreza biegowa odbędzie się 18 czerwca 2017 roku w Komprachcicach - Polskiej Nowej Wsi. Na zawodników czekają dwa dystanse trasy asfaltowo-crossowej (do wyboru 9,5 km oraz 5,9 km). Zapraszamy całe rodziny do pojawienia się w tym dniu w okolicy hali OSiR w Komprachcicach gdyż czeka nas oprócz samego biegu kilka innych atrakcji.. Ale o tym już niebawem..

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski