×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                               Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              

 • 01 07 2020
  IMG-20200629-WA0000.jpeg

  Sportowe wydarzenie, które miało miejsce 27.06.20r. na kompleksie boisk orlik w Komprachcicach, przyciągnęło sporą liczbę dzieci w przedziale wiekowym 5-13 lat. Propagowanie różnych aktywności fizycznych było głównym celem imprezy. Zajęcia, które przeprowadzono podczas wydarzenia: trening piłki nożnej, trening sprawnościowy oraz badmintona. Wszystko okraszone świetną atmosferą, muzyką, pysznym grillem oraz watą cukrową, która nomen omen była atrakcją dnia. Jakości dopilnowała wykwalifikowana obsada trenerska. Nie pozostaje nic tylko czekać na kolejne edycje imprezy.

 • 29 06 2020
  logo1.jpeg

  Informujemy, że rozstrzygnięcie konkursu na Logo OSiR  i przyznanie nagrody głównej oraz nagrody "Wyróżnione Projekty" nastąpi do połowy lipca. Za opóźnienia przepraszamy :)

 • 29 06 2020
  piłka w siatce.jpeg
  W dniu 28.06.2020r miał miejsce drugi sparing naszej drużyny od czasu reaktywacji drużyny seniorów w naszej miejscowości. Podejmowaliśmy drużynę Groszmalu Opole, która występuje na co dzień o klasę wyżej i zarazem jest zespołem plasującym się w ścisłej czołówce ligi, mającym aspiracje do gry w klasie okręgowej. Mecz odbył się na boisku rywala w ciężkich do gry w piłkę warunkach, ponieważ w tym dniu słońce nie miało zamiaru chować się za chmurami. Gra w wykonaniu naszych zawodników jest godna pochwały oraz napawa optymizmem na dalsze losy tworzenia zespołu. Wynik jest sprawą drugorzędna, ponieważ na tym etapie tworzenia należy spoglądać również na inne kwestie. Dla chcących wyniku: 0:6 (0:2), lecz jak wielu kibiców uznało, wynik nie odzwierciedla gry.
 • 24 06 2020
  pilka_nozna__soccer_1920x1200_016.jpeg
  Zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków GKS Komprachcice na kolejny mecz sparingowy. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna, która na co dzień występuje o klasę wyżej, a mianowicie Groszmal Opole. Mecz rozpocznie się w niedzielę (28.06) o godz. 12:30 na boisku rywala przy ul. Brzegowej 3 w Opolu. Bądźmy razem!
   
 • 22 06 2020
  17.jpeg

  Miło nam poinformować, że zakończyliśmy głosowanie internetowe w konkursie na nowe Logo OSiRu. Poziom prac wysoki i losy pierwszego miejsca ważyły się do ostatnich minut. Bezkonkurencyjna okazała się poniższa praca na którą oddano aż 401 głosów! Gratulacje!

 • 18 06 2020
  Clipboard02.jpeg

  Po niedawnych pracach mających na celu dezynfekcję hali OSiR i pozostałych pomieszczeń, nadszedł czas na coroczną konserwację nawierzchni hali sportowej. Przy pomocy specjalnych płynów i urządzeń mechanicznych usuwana jest stara powłoka konserwująca i niebawem będzie nałożona nowa. W sierpniu planujemy udostępnić wszystkie nasze obiekty sportowe dla państwa. Na czas wakacji zostają przygotowane otwarte zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Szczegółowy grafik zajęć sierpniowych pojawi się niebawem.

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski