×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy serdecznie do kolejnej imprezy biegowej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach. Dnia 1 lipca br. czekać będą na biegaczy dwa dystanse do wyboru (9,5 km oraz 5,9 km).  Zapraszamy także seniorów dla których będzie przygotowana trasa nordic walking. Specjalnie dla najmłodszych zorganizowane będą biegi dla dzieci. Serdecznie zapraszamy na tą rodzinną imprezę!   Zapisy na bieg

                                                               

 • 25 06 2018
  DSCF4304.jpeg

  Galeria zdjęć z zakończenia sezonu trawiastego klubu GKS-u Komprachcice.

 • 25 06 2018
  PLAKAT BIEG 2018.jpeg

  Już niebawem rozpoczynamy naszą rodzinną imprezę biegową. Mamy miłą niespodziankę dla miłośników biegów. Przedłużamy rejestrację elektroniczną aż do piątku do godz. 18:00! Jest więc dużo czasu aby zaprosić znajomych do wspólnego spędzenia tej pierwszej sierpniowej niedzieli na naszym biegu. Przypominamy także o „BIEGU DZIECI”, który odbędzie się przy hali OSiR w Komprachcicach na  bieżni lekkoatletycznej. Dzieci będą mogły rywalizować na następujących dystansach:

 • 25 06 2018
  DSC_5054.jpeg

  Dwie drużyny Sukcesu Komprachcice stanęły na podium Mistrzostw Województwa Opolskiego w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek, awansując tym samym do półfinałów Mistrzostw Polski. Para Ewa Sosińska / Weronika Stelnicka wywalczyła srebrne medale  natomiast Kasia Kucharska z Michelle Maculak brązowe. 

 • 24 05 2018
  PLAKAT BIEG 2018_DRUK.jpeg

  Zapraszamy serdecznie do kolejnej imprezy biegowej organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach. Mamy nadzieję, że kolejna edycja Rodzinnych Podbiegów przyciągnie pojedynczych miłośników sportu jak i całe rodziny. Dnia 1 lipca br. czekać będą na biegaczy dwa dystanse do wyboru (9,5 km oraz 5,9 km). Wiejskie pejzaże, elektroniczny pomiar czasu oraz naturalnie sportowa rywalizacja w kilku kategoriach. Więcej już niebawem a tymczasem mapka i projekt medalu.

 • 06 06 2018
  image046.jpeg

  UKS Dziesiątka Opole i GKS Komprachcice 3.06.2018 przygotowali dla swoich piłkarzy Mini Mundial, czyli Mistrzostwa Świata w piłce nożnej dzieci w Komprachcicach. Na początek wyjście dzieci z flagami, od razu można było poczuć, że będzie niezła atmosfera na boisku.Następnie w roli głównej dzieci ganiające za piłką, a w powietrzu unosił się zapach świeżo skoszonej trawki. Wszystkiemu przyglądali się kibice/rodzice dopingujący swoje brzdące. Na koniec rozdane zostały wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników,

 • 05 06 2018
  DSCF2523.jpeg

  W obiekcie LZS w Komprachcicach, Klub Seniora zorganizował Dzień Matki. Nietypowe miejsce dla Klubu Seniora wymuszone zostało remontem pomieszczeń SOK ale nie przeszkodziło to seniorom aby i tu dobrze się bawili. Członkowie chóru Klubu Seniora zaśpiewali, były tańce, kwiaty i uśmiechy. Dyrektor OSiR Arkadiusz Tabisz złożył na ręce przewodniczącej Klubu życzenia oraz symboliczną wiązankę kwiatów. Wszystkiego dobrego!

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski