×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Serdecznie zapraszamy na mecz naszych piłkarzy ręcznych LKS OSiR Komprachcice - Start Konin - sobota, 18 listopada godz. 18.00.      UWAGA! 18 listopada Orlik będzie zamknięty z powodu choroby instruktora!

 • 19 11 2017
  20171113_152537.jpeg

  Dnia 13.11.17 na OSiR w Komprachcicach odbył się turniej gminny w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Drużyna ze szkoły podstawowej w Komprachcicach w składzie: Feliks Świerc ,Stanisław Łepek kapitan, Mateusz Tańczak, Kamil Jurek, Konrad Skiba, Jan Zyzik, Sebastian Savov, Fabian Grzyszczok, Marcel Pałubiak, Igor Sawicki zajęła I miejsce, a drużyna dziewcząt w składzie: Ewelina Kuc, Julia Leszczyńska, Maja Świerczewska, Oliwia Baron, Iga Wabińska, Klara Kowolik, Nikola Przybylla, Marzena Walbrecht, Emilia Naryniecka zajęły III miejsce. Chłopcy wygrali wszystkie mecze i momentami poziom umiejętności budził podziw, natomiast dziewczyny starały się jak mogły i o kolejności decydowały punkty ponieważ drużyna nasza z Wawelna i Ochodz miały po 3 wygrane w 4 meczach. Dziękuje wszystkim uczestnikom zawodów za udział i zaangażowanie.

 • 15 11 2017
  DSC_4094.jpeg

  13 października na hali OSiR-u w Komprachcicach odbył się turniej mini piłki ręcznej dziewcząt i chłopców, rozgrywany w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięli uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Turniej chłopców był dość jednostronny - z kompletem zwycięstw rywalizację wygrała reprezentacja szkoły z Komprachcic. O wiele bardziej wyrównane były rozgrywki wśród dziewcząt a o końcowym tryumfie Wawelna zadecydował bezpośredni mecz z Ochodzami, gdyż oba zespoły w końcowej tabeli zgromadziły taką samą ilość punktów.

 • 13 11 2017
  DSC_0654.jpeg

  Kolejny bieg "III Komprachcicka Niepodległościowa Dycha" za nami. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zdecydowały się wziąć udział w biegu i w ten sposób uczcić 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę oraz zmierzyć się z innymi na trasie biegu. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich osób, które włączyły się w organizację biegu.

 • 13 11 2017
  DSC_0312.jpeg

  Komprachcicka Dycha zakończona. Bieg stał na bardzo wysokim poziomie ze względu na uczestnictwo wielu znanych sportowców. Pierwsi zawodnicy na mecie stanęli już po 34 minucie od momentu startu. Pierwszym zawodnikiem, który tego dokonał był Marcel Chodura z czasem 34:11. Jako trzecia dobiegła Barbara Niewiedział z czasem 36:38. Jako pierwszy mieszkaniec naszej gminy linię mety przekroczył Patryk Pikos z Polskiej Nowej Wsi a z kobiet była to Agata Majer. Gratulacje!

 • 09 11 2017
  niewiedział.jpeg

  Miło nam, że tak utytułowani biegacze też będą z nami świętować Narodowe Święto Niepodległości. Już 12 listopada na starcie biegu stanie dwukrotna złota medalistka, mistrzyni paraolimpijska z Sydney w 2000r. i Londynu w 2012r. a także wicemistrzyni świata z Christchurch z 2011r.  - Pani Barbara Niewiedział. Pani Barbara jest aktualną rekordzistką Federacji INAS na trzech dystansach, trzykrotna medalistka halowych mistrzostw Polski seniorów w biegu na 3000 metrów. Dwukrotna medalistka mistrzostw Polski w biegu przełajowym. To tylko najważniejsze osiągnięcia. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w biegu!

 • 07 11 2017
  siatkowka.jpeg

  5 listopada siatkarki z Komprachcic pomimo chorób i kontuzji kilku kluczowych zawodniczek bardzo udanie zainaugurowały rozgrywki o Mistrzostwo Województwa młodziczek. Zawodniczki Sukcesu na turnieju w Praszce pokonały UKS Jedynkę I Kluczbork 2:0 (25:18,25:11) oraz MGOKiS Praszka również 2:0 (25:4,25:8).

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski