×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • 16 05 2019
  mapa biegu.jpeg

  Czołem biegacze, czołem sportowcy, czołem rodziny! Zapraszamy na kolejną, piątą edycję Rodzinnych Podbiegów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dystans tegorocznych Podbiegów komprachcickich wynosi 6km. Trasa crossowa, płaska, dystans dla biegaczy szybkościowy, a dla rodzin przystępny - chociażby marszobiegiem :)

  Skrócenie dystansu jest zabiegiem celowym wynikającym z naszej analizy. Dajemy szansę na regenerację po wrocławskiej „połówce” oraz po opolskim triathlonie. Dajemy również szansę na dobry trening przed opolską „dychą”, która jest tydzień później. Jak widać w tym okienku pomiędzy ważnymi dla sportowców z naszego województwa imprezami jest idealne miejsce na krótszy-szybkościowy dystans. W programie Rodzinnych Podbiegów znajdzie się również rywalizacja najmłodszych w Biegach Dzieci. Rodzinna, sympatyczna atmosfera, czerwcowe słońce, wiejskie krajobrazy pól i łąk, projektowany, okolicznościowy medal to atrybuty, które przemawiają za tym, aby 30 czerwca pojawić się w Komprachcicach.

 • 16 05 2019
  Clipboard01.jpeg

  Podczas kolejnego spotkania, które odbyło się 15 maja br. w hali OSiR, Rudolf Schweda, Joachim Kowalski, Rudolf Ponsa i Dariusz Marel przekazali Arkadiuszowi Tabiszowi, Dyrektorowi OSIR, bardzo cenne informacje na temat byłych i obecnych zawodników, działaczy i trenerów z klubów z gminy Komprachcice. Pan Rudolf Schweda przekazał swoją legitymację „Gwardzisty” wydaną 14 listopada 1958 r.! oraz fotografię piłkarzy ręcznych „Gwardii Opole” z 1962 wykonaną roku podczas meczu w Bochni. O efekt apelu jaki wystosowaliśmy o pokazanie nam pamiątek czy zdjęć związanych z historią piłki ręcznej w naszej gminie. Jeśli macie państwo jakieś zdjęcia i pamiątki prosimy o kontakt.

 • 15 05 2019
  papierowe samoloty.png

  „Pierwszy Piknik Lotniczy” a na nim „Festiwal Latawców” już w czerwcu, a my odsłaniamy kolejną odlotową atrakcję. Zapraszamy już dzisiaj uczniów szkół z naszej gminy na Międzyszkolny Turniej Papierowych Samolotów. Turniej zostanie rozegrany 13 czerwca na hali OSiR. Każda ze szkół wystawi drużyny składające się z uczniów klas od 1 do 8. Zatem już budujcie swoje samoloty aby umieć je wykonać własnoręcznie podczas zawodów, tak aby leciały jak najdalej!

  Samorządowcy na czele z Wójtem Gminy Leonardem Pietruszką, Przewodniczącym Rady Gminy Krzysztofem Szopą i Dyrektorem OSiR Arkadiuszem Tabiszem i skarbnikiem Łukaszem Raidą już projektują i testują swoje papierowe modele samolotów…

 • 09 05 2019
  IMG_20190509_093055996.jpeg

  Dzisiaj o godzinie 9:00 w hali OSiR rozpoczęły się mistrzostwa gminy w mini piłce ręcznej. Reprezentacjom szkół życzymy udanego startu!

 • 08 05 2019
  59724035_2193717574074856_1136559418670841856_n.jpeg

  Przypominamy, już za chwilkę kolejna edycja Charytatywnego Maratonu Zumby w Komprachcicach! :) Zapraszamy w najbliższą sobotę 11 maja na godzinę 17:00 do hali OSiR na to wyjątkowe wydarzenie, które sprawi, że nie tylko spalicie mnóstwo kalorii tańcząc przez 2 godziny, ale jednocześnie pomożecie Emilce.

 • 07 05 2019
  Clipboard01.jpeg

  Berland Komprachcice ma bardzo dobrą informację dla swoich kibiców. Do sztabu szkoleniowego Berlandu dołączył Błażej Korczyński aktualny Selekcjoner Reprezentacji Polski w Futsalu. Sztab szkoleniowy wierzy w to, iż jego wielkie doświadczenie pomoże rozwinąć Klub sportowo oraz organizacyjnie. Trenerze witamy na pokładzie, witamy w Komprachcicach.

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski