×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • 17 05 2018
  eagle.jpeg

  Wzorem lat ubiegłych Stowarzyszenie Forum dla Gminy przystępuje do przygotowywania uroczystości wręczenia Komprachcickich Orłów. Komprachcicki Orzeł to tytuł mający na celu wyróżnianie i nagradzanie:uzdolnionych uczniów szkół z gminy Komprachcice za szczególne osiągnięcia w różnych formach współzawodnictwa, osób dorosłych lub ich grup, organizacji, przedsiębiorców za szczególne osiągnięcia sportowe, artystyczne i wychowawczo-trenerskie promujące Gminę Komprachcice, wzorową postawę w życiu społecznym, aktywną działalność na rzecz lokalnego rozwoju i podnoszenia jakości życia na terenie Gminy Komprachcice.

 • 14 05 2018
  Głuchołazy 06.05 (32).jpeg

  Już po raz dwunasty rozegrały się Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym. Zawodnicy z całego województwa opolskiego walczyli 06 maja 2018 roku w Głuchołazach, o najwyższe miejsca na podium w swoich kategoriach.

 • 14 05 2018
  IMG_7712.jpeg

  W drugim dniu V Memoriału im. D. Brzozowskiego zmierzyli się juniorzy młodsi. W turnieju wzięły udział 4 drużyny i grano systemem „każdy z każdym”. Zawody stały na bardzo wyrównanym poziomie i każdy mecz miał swoją dramaturgię. W pierwszym spotkaniu juniorzy młodsi OSIR Komprachcice zmierzyli się z drużyną Moto Jelcz Oława. Nasi zawodnicy rozpoczęli spotkanie beznadziejnie, zupełnie nie radzili sobie w ataku, a obrona przypominała dziurawy ser szwajcarski. Przy stanie 0:5 chłopcy dopiero rozpoczęli grać na poziomie, który dawał nadzieję na odrobienie strat. Do przerwy udało się odrobić 2 bramki, niestety po przerwie nic więcej się już nie udało i mecz zakończył się trzybramkową porażką, która jak się później okazało była jedyną porażką naszych zawodników.

 • 13 05 2018
  image008.jpeg

  W ubiegłą sobotę o godzinie 20.00 nasza drużyna futsalowa zagrała mecz towarzyski z Mistrzem Niemiec VfL 05 Hohenstein-Ernstthal e. V. Drużyna z Niemiec pewnie wygrała piątkowy mecz z Futsal Klub Odra Opole 3:1 oraz mecz z drużyną Berland Komprachcice 9:1.Była to porcja bardzo dobrego futsalu w wykonaniu obu drużyn i oklaskami licznie zgromadzonych widzów podziękowano zawodnikom za świetne widowisko.

 • 13 05 2018
  image033.jpeg

  W pierwszym dniu V Memoriału im. D. Brzozowskiego zmierzyły się drużyny w kategorii młodzików. W zawodach wystąpiło 6 zespołów, dlatego rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, a następnie odbyły się półfinały oraz spotkania o kolejne miejsca w turnieju. Nasza drużyna spotkała się w rozgrywkach grupowych z SPR Oleśnica oraz Gwardią Opole.

 • 10 05 2018
  IMG_28.jpeg

  W hali OSiR w dniu 9 maja odbył się kolejny turniej piłki siatkowej – Finał Wojewódzki Piłki Siatkowej Dziewcząt LZS. Tym razem w turnieju brały udział dziewczęta starsze z Domaszowic, Lubrzy, Graczy i Komprachcic. Po zaciętych meczach z kompletem punktów pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komprachcic pewnie wygrywając każdy swój mecz. Drugie miejsce zdobyła drużyna z Graczy, trzecie Domaszowice i na czwartym miejscu Domaszowice. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom sportowej postawy a naszej drużynie z Komprachcic gratulujemy wygranej!

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski