×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Działając profilaktycznie, do odwołania zostają zawieszone wszystkie popołudniowe treningi na hali OSiR organizowane dla młodzieży. Nieczynna będzie także siłownia na hali OSIR a także Kompleks boisk ORlik oraz place zabaw i siłownie zewnętrzne w zarządzie OSIR.                    Działając profilaktycznie, do odwołania zostają zawieszone wszystkie popołudniowe treningi na hali OSiR organizowane dla młodzieży. Nieczynna będzie także siłownia na hali OSIR a także Kompleks boisk ORlik oraz place zabaw i siłownie zewnętrzne w zarządzie OSIR.                    Działając profilaktycznie, do odwołania zostają zawieszone wszystkie popołudniowe treningi na hali OSiR organizowane dla młodzieży. Nieczynna będzie także siłownia na hali OSIR a także Kompleks boisk ORlik oraz place zabaw i siłownie zewnętrzne w zarządzie OSIR.                    Działając profilaktycznie, do odwołania zostają zawieszone wszystkie popołudniowe treningi na hali OSiR organizowane dla młodzieży. Nieczynna będzie także siłownia na hali OSIR a także Kompleks boisk ORlik oraz place zabaw i siłownie zewnętrzne w zarządzie OSIR.                   

 • 27 03 2020
  IMG-20200327-WA0003.jpeg

  Hala OSIR służy zazwyczaj jako arena dla wydarzeń sportowych, ale w ten trudny czas walki z wirusem zamieniła się w miejsce w którym są szyte maseczki antywirusowe. Na hali gościmy osoby pomagające w krojeniu i szyciu maseczek. Także obsługa hali oprócz bieżących spraw związanych z konserwacją OSiRu, chętnie się udziela w tym szczytnym dziele.

 • 20 03 2020
  Clipboard02.jpeg

  Ogłaszamy konkurs z nagrodami na najlepszą domową metodę aktywności fizycznej. Czekamy na wasze filmiki lub foto relacje. Zwróćcie uwagę na to aby ćwiczenia były kreatywne, oryginalne i z użyciem przedmiotów codziennego użytku.

 • 11 03 2020
  csm_corona_5b39cc5f30.jpeg

  Działając profilaktycznie, do końca marca zostają zawieszone wszystkie popołudniowe treningi na hali OSiR organizowane dla młodzieży. Nieczynna będzie także siłownia na hali OSIR a także Kompleks boisk ORlik oraz place zabaw i siłownie zewnętrzne w zarządzie OSIR. Zarząd SZS Opolskie informuje iż w ramach działań prewencyjnych (dotyczących rozprzestrzeniania się koronowirusa) i we współpracy z samorządami gminnymi i powiatowymi naszego województwa Szkolny Związek Sportowy ,,Opolskie” podjął decyzję o wstrzymaniu rozgrywek sportowych odbywających się w ramach Igrzysk Szkół zostają do dnia 28.03.2020 r.

 • 13 03 2020
  1.jpeg

  Dnia 9.03 odbył się półfinał wojewódzki w piłka siatkowej dziewcząt w SP 3 w Nysie. Naszą szkołę PSP Komprachcice reprezentowały : Hanna Osińska kapitan, Małgorzata Radzik, Oliwia Kurpierz, Julia Fietz, Karolina Magiera, Aleksandra Babis, Aleksandra Bernas, Julia Jochaniak.

 • 10 03 2020
  IMG_20200307_184651.jpeg

  7 marca na komprachcickim kompleksie boisk "Orlik" odbyła się druga edycja Beer Cup. Impreza miała charakter sportowo-charytatywny. Zawodnicy i goście wspomogli zbiórkę pieniędzy dla Frania walczącego z SMA. Zarówno OSiR Komprachcice, jako gospodarz obiektu, jak i "Wojciobusi" Beer Team - organizator imprezy jesteśmy wdzięczni za wszelką okazaną pomoc. Turniej liczył osiem mocnych zespołów. Poza zespołami z Opola mieliśmy też dwie ekipy, które przebyły długą drogę by pomóc Franiowi.

 • 09 03 2020
  5e661b1b20a0b_p.jpeg

  Mecz pokazał, jak szybko w futsalu może się zmieniać sytuacja. Kiedy w 35. min Michał Bienias po solowej akcji podwyższył na 3-0, wydawało się, że Berland zwycięstwo ma w kieszeni. Tym bardziej że grał naprawdę dobrze, stwarzał sobie dużo okazji i mądrze się bronił, nawet gdy goście wycofali bramkarza.

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski