×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • 01 12 2023
  Plakat-LKS.png

  Już w najbliższą sobotę 2 grudnia o  godzinie 18.00 odbędzie się mecz II Ligi Piłki Ręcznej pomiędzy naszą drużyną LKS OSiR Komprachcice a drużyną Szczypiorniak BS Gniezno. Mecz odbędzie się na naszym boisku. Serdecznie zapraszamy do kibicowania, wstęp wolny :)

 • 14 11 2023
  Plakat-LKS - juniorzy młodsi.png

  Pod patronatem Ministerstwa Sportu I Turystyki, w ramach programu "Klub" odbędzie się mecz ligowy juniorów młodszych, który będzie rozegrany w dniu 16 listopada o godz. 19.30 pomiędzy młodzieżową drużyną OSiR Komprachcice a drużyną Corotop Gwardia III Opole. Zapraszamy do kibicowania i życzymy powodzenia!

 • 14 11 2023
  BIEG NIEPODLEGŁOŚCI DZIECI 19.11.2023.png

  W tym roku z okazji Dnia Niepodległości serdecznie zapraszamy najmłodszych biegaczy i młodzież na Bieg Niepodległości, który odbędzie się w  niedzielę 19 listopada na bieżni przy OSiR (w razie niepogody bieg odbędzie się w hali OSIR). Dla wszystkich chętnych dorosłych będzie możliwość przebiegnięcia 1 km (symbolicznie), także na bieżni, a w razie niepogody w hali OSIR. Start już o godzinie 12.00, zapisy od godz. 11.30.

  Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy medale, pyszne owoce, a dla zwycięzców nagrody niespodzianki

 • 31 10 2023
  Untitled-1.jpeg

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 listopada hala OSiR i kompleks boisk ORLIK będą nieczynne, Bez ograniczeń zapraszamy na nasze place zabaw, pumptruck czy siłownie zewnętrzne.

 • 26 10 2023
  dzieci z flagą.png

  W tym roku z okazji Dnia Niepodległości serdecznie zapraszamy najmłodszych biegaczy i młodzież na Bieg Niepodległości, który odbędzie się w  niedzielę 19 listopada na bieżni przy OSiR. Dla wszystkich chętnych dorosłych będzie możliwość przebiegnięcia 1 km (symbolicznie), także na bieżni, a w razie niepogody w hali OSIR. Szczegóły już niebawem, proszę sobie rezerwować termin na nasze niepodległościowo-sportowe spotkanie. Do zobaczenia!

 • 25 10 2023
  klf.jpeg

  Ruszają zapisy do XXI edycji ligi KLF. KS Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają do udziału w XXI edycji Komprachcickiej Ligi Futsalu - sezon 2023/2024. Jak w każdym sezonie, pierwszeństwo uczestnictwa w lidze, będą miały ekipy, które brały udział w edycji 2022/2023. W przypadku wycofania się którejkolwiek z w/w drużyn istnieje możliwość dołączenia nowej ekipy do rozgrywek KLF. Rozgrywki rozpoczną się w sobotę 18 listopada br.  Zakończenie rozgrywek we wszystkich ligach zaplanowano na połowę lutego 2024 r.

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski