×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku (15.08 hala nieczynna) w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska.                                     Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku (15.08 hala nieczynna) w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska.                                     Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku (15.08 hala nieczynna) w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska.         

 • 12 08 2020
  handball.jpeg

  Już jutro przed drużyną LKS OSiR Komprachcice pierwszy test. O godzinie 19:00 sprawdzą swoje siły z zespołem Juniorów Gwardii Opole. Przed rozpoczęciem sezonu czeka drużynę jeszcze kilka Sparingów oraz Turniej z drugoligowymi zespołami. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na bieżąco, a póki co powodzenia w sparingu!

 • 07 08 2020
  IMG-20200806-WA0004.jpeg

  Prowadzimy nabór na zajęcia tym razem nie dla chłopców, lecz dla dziewczynek. Zajęcia będą miały charakter treningu ogólnorozwojowego z elementami korygowania wad postawy. Indywidualne podejście do dziecka będzie priorytetem podczas tych zajęć. Świetna atmosfera, sprzęt do ćwiczeń oraz muzyka na treningach to tylko kilka elementów, które będą obecne aby uatrakcyjnić zajęcia. Rozpoczęcie zajęć od września, lecz mogą one ruszyć szybciej w przypadku wcześniejszego zebrania grupy. Zatem nie zwlekaj i zapisz się na zajęcia!

  Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu w wiadomości prywatnej lub na numer telefonu podany na plakacie.

   

 • 06 08 2020
  IMG-20200806-WA0002.jpeg
  Z początkiem sierpnia rozpoczęły się wakacyjne zajęcia na hali OSiR w Komprachcicach. Odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00. Gramy w różne gry zespołowe, począwszy od piłki nożnej, badmintona, ping ponga, kończąc na szachach czy warcabach. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, gwarantujemy zero nudy!.
 • 30 07 2020
  KLUB MARSZAŁKOWSKI.jpeg

  W dniu 28 lipca w Sali Orła Białego w Urzędzie Marszałkowskim w obecności Marszałka Andrzeja Buły oraz Wicemarszałka Zbigniewa Kubalańca została podpisana umowa z LUKS Victoria Domecko i LKS OSiR Komprachcice o wsparciu finansowym w ramach programu ,,Marszałkowski Klub Sportowy". Gratulacje :)

 • 20 07 2020
  wakacje1.png

  Zapraszamy na wakacyjne zajęcia sportowe, czyli jak co roku rozpoczynamy Wakacje z OSIRem! Już od 3 sierpnia przez trzy tygodnie wakacji, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 na hali OSIR czekać będą na was wykwalifikowana kadra instruktorska. W ostatnim tygodniu wakacji zajęcia odbywać będą się na ORLIKu. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody niespodzianki w postaci sprzętu sportowego a na koniec tygodnia przewidziany jest zdrowy posiłek dla uczestników. Wszystkie zajęcia prowadzone są bezpłatnie a na  udział w zajęciach obowiązuje zgoda rodziców do pobrania poniżej. Zapraszamy!

   

 • 27 07 2020
  IMG-20200725-WA0000.jpeg

  Zapraszamy na wakacyjne zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci, które odbywać się będą w każdą środę do końca sierpnia w godz. 10.00 – 12.00 (korty przy kompleksie „ORLIK” w Komprachcicach). Zajęcia poprowadzi licencjonowana trenerka tenisa Malwina Wójciak. Zapewniamy sprzęt i dobrą zabawę. Liczba miejsc jest ograniczona do 16 osób, obowiązują zapisy. Koszt 10 zł/ os./trening. W przypadku braku odpowiedniej pogody zajęcia mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin.

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski