×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Opolska Liga Badmintona

11 czerwca odbyła się 8 kolejka OLB Yonex 2016 - do końca I edycji OLB1 pozostała zatem ostatnia  9 kolejka.Organizatorami są klub badmintonowy "Victoria" Domecko i OSiR w Komprachcicach.Zgłosiło się 7 par,  więc każdego czekało do rezegrania aż 6 meczów (każdy z każdym). Niespodziewanie I miejsce i aż 5 wygranych meczów odnotowała para Maciej Lubczyński / Krzysztof Szpryngiel, dla których to pierwsze zwycięstwo w lidze.

Tyle samo zwycięstw lecz ostatecznie 2 miejsce zajęli Andrzej Kułakowski / Mateusz Masełko. Para Wojciech Wojdyła / Jakub Czerkawski, która już 4 razy zwyciężyła w OLB musiała się zadowolić 3 miejscem. Dalsza kolejność: 4 miejsce Dariusz Supel / Adam Hnatów, 5 miejsce Artur Kasperski / Oleg Konowałow, 6 miejsce Adrian Knapiak Rafał Komodziński i 7 miejsce Sebastian Kamiński / Adam Szymański.:

Ostatnia 9 kolejka Opolskiej Ligi Badmintona Yonex 2016 odbędzie się 25 czerwca 2016 r. w hali OSiR w Komprachcicach w sobotę na którą zapraszamy wszystkich chętnych. Zaraz po rozegranych meczach już przy grillu odbędzie się zakończenie ligi OLB, rozdanie nagród, dyplomów i medali.

 

:)

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski