• mecz ligi futsalu godz. 17.00 - DREMAN FUTSAL - Acana Jelcz Oława.

Uwaga - wszystkie imprezy bez udziału publiczności.

20-10-2020

Bieg Niepodległości

W związku z obostrzeniami i zaleceniami epidemiologicznymi covid-19 zmieniamy formę corocznego komprachcickiego biegu niepodległości. Nie chcieliśmy rezygnować całkowicie z naszej imprezy i dlatego zachęcamy Was do udziału w wirtualnej edycji Komprachcickiej Dychy.

20-10-2020

turniej badmintona za nami

17 października 2020 r. na hali OSiR w Komprachcicach odbył się VIII Memoriał Mariana Krasowskiego - turniej badmintona kategorii U9 i U11. Klub LUKS Victoria Domecko reprezentowali Martyna, Kuba, Sebastian i Kamil - który w kategorii U11 zdobył brązowy medal. Brawo dla organizatorów za sprawną organizację turnieju w czasie pandemii, brawa dla zawodników za wspaniały pokaz umiejętności i waleczności i brawa dla Kamila za medal!

19-10-2020

Wygrana LKS OSiR!

Tym razem udało się wygrać. Spotkanie było emocjonujące, pierwsza połowa skończyła się remisem 12:12. Przegrywaliśmy nawet 4 bramkami ale chłopcy powoli rozkręcają się i przed końcem pierwszej połowy doprowadzili do remisu. Druga połowa zaczęła się już po naszej myśli i sukcesywnie budowaliśmy swoją przewagę. Tu należy pochwalić naszego bramkarza Marka Sitarskiego, który przebudził się w drugiej połowie meczu i skutecznie "zamurował" bramkę OSiRu  (wybronił nawet dwa rzuty karne) co przy skutecznych rzutach naszego ataku pozwoliło na odskoczenie z wynikiem i wypracowaniu bezpiecznej przewagi. Należy również pochwalić skuteczność naszego lewo skrzydłowego Daniela Łacnego, który ośmiokrotnie trafił do bramki naszych rywali (skuteczność na poziomie 80%). Cieszymy się z wygranej naszego zespołu oraz z postawy wszystkich naszych zawodników, bo zasłużyli na to. Brawo panowie!

KS SPR SLV GROUP Oleśnica - LKS OSiR Komprachcice  23:29 (12:12)
    18-10-2020

Ważny komunikat!

W związku z obostrzeniami zawiadamiamy iż do odwołania wydarzenia sportowe będą odbywać się bez udziału publiczności. Nieczynna do dowołania będzie także siłownia OSiR.

16-10-2020

Dreman wygrywa!

Dreman Opole Komprachcice odniósł drugie zwycięstwo w sezonie 2020/21, pokonując na wyjeździe AZSUŚ Katowice 2-1 w zaległym meczu 3. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy.

15-10-2020

Zaproszenie na mecz

Przed nami kolejna emocjonująca rozgrywka w Futsal Extraklasa. 25 października (niedziela) o godzinie 17:00 Dreman wraca na Komprachcicki parkiet. Drużyna zmierzy się z Acana Orzeł Jelcz Laskowice. Do sprzedaży trafi TYLKO 75 biletów w związku z obostrzeniami dotyczącymi imprez sportowych. Nie czekajcie do ostatniej chwili i zamawiajcie bilety na KupBilet: https://www.kupbilet.pl/sport/2inne/fs0097/opis

12-10-2020

Mecz futsalowy

Już pojutrze kolejny mecz futsalowy naszej drużyny. Wystarczy zerknąć na tabelę, by przekonać się, że ten mecz będzie miał znaczenie w kontekście oddalenia się od strefy spadkowej. Z grającej pojutrze czwórki drużyn strefę spadkową otwiera obecnie Dreman - w środę możliwość wyjścia z tej strefy. Powodzenia Panowie!

12-10-2020

GKS przegrał na wyjeździe

Drużyna GKS Komprachcice niestety przegrywa na wyjeździe w starciu ligowym z drużyną LZS Zawada 1:5. Już niebawem kolejny mecz i szansa na zdobycie punktów ligowych.

12-10-2020

Przegrana LKS OSiR Komprachcice

Niestety drużyna LKS OSiR Komprachcice przegrała sobotni mecz ligowy na własnym parkiecie z drużyną KS Polonia Środa Wielkopolska 25:33 (12:18). W chwili obecnej drużyna zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Życzymy więcej szczęścia w przyszłym meczu wyjazdowym z Oleśnicą.