×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                               Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              Uwaga! w związku z konserwacją nawierzchni hali sportowej, w okresie od 9 czerwca hala sportowa będzie nieczynna. Zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik.                              

Aktualności

 • 107414025_100497665070544_3581064990727725461_n.png

  Zaproszenie na mecz

  Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na niedzielny mecz sparingowy, który odbędzie się 5 lipca (niedziela) o godzinie 17:00 na boisku we Wrzoskach "WrzosArena". Będzie to kolejne spotkanie kontrolne przed ligowymi zmaganiami. Bądźmy razem!

  04-07-2020
 • IMG-20200629-WA0000.jpeg

  Maraton treningowy

  Sportowe wydarzenie, które miało miejsce 27.06.20r. na kompleksie boisk orlik w Komprachcicach, przyciągnęło sporą liczbę dzieci w przedziale wiekowym 5-13 lat. Propagowanie różnych aktywności fizycznych było głównym celem imprezy. Zajęcia, które przeprowadzono podczas wydarzenia: trening piłki nożnej, trening sprawnościowy oraz badmintona. Wszystko okraszone świetną atmosferą, muzyką, pysznym grillem oraz watą cukrową, która nomen omen była atrakcją dnia. Jakości dopilnowała wykwalifikowana obsada trenerska. Nie pozostaje nic tylko czekać na kolejne edycje imprezy.

  01-07-2020
 • logo1.jpeg

  Konkurs

  Informujemy, że rozstrzygnięcie konkursu na Logo OSiR  i przyznanie nagrody głównej oraz nagrody "Wyróżnione Projekty" nastąpi do połowy lipca. Za opóźnienia przepraszamy :)

  29-06-2020
 • piłka w siatce.jpeg

  kolejny sparing

  W dniu 28.06.2020r miał miejsce drugi sparing naszej drużyny od czasu reaktywacji drużyny seniorów w naszej miejscowości. Podejmowaliśmy drużynę Groszmalu Opole, która występuje na co dzień o klasę wyżej i zarazem jest zespołem plasującym się w ścisłej czołówce ligi, mającym aspiracje do gry w klasie okręgowej. Mecz odbył się na boisku rywala w ciężkich do gry w piłkę warunkach, ponieważ w tym dniu słońce nie miało zamiaru chować się za chmurami. Gra w wykonaniu naszych zawodników jest godna pochwały oraz napawa optymizmem na dalsze losy tworzenia zespołu. Wynik jest sprawą drugorzędna, ponieważ na tym etapie tworzenia należy spoglądać również na inne kwestie. Dla chcących wyniku: 0:6 (0:2), lecz jak wielu kibiców uznało, wynik nie odzwierciedla gry.
  29-06-2020
 • pilka_nozna__soccer_1920x1200_016.jpeg

  Zapraszamy na mecz

  Zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków GKS Komprachcice na kolejny mecz sparingowy. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna, która na co dzień występuje o klasę wyżej, a mianowicie Groszmal Opole. Mecz rozpocznie się w niedzielę (28.06) o godz. 12:30 na boisku rywala przy ul. Brzegowej 3 w Opolu. Bądźmy razem!
   
  24-06-2020
 • 17.jpeg

  Wyłoniono zwycięzcę publiczności

  Miło nam poinformować, że zakończyliśmy głosowanie internetowe w konkursie na nowe Logo OSiRu. Poziom prac wysoki i losy pierwszego miejsca ważyły się do ostatnich minut. Bezkonkurencyjna okazała się poniższa praca na którą oddano aż 401 głosów! Gratulacje!

  22-06-2020
 • Clipboard02.jpeg

  OSiR na Wakacje

  Po niedawnych pracach mających na celu dezynfekcję hali OSiR i pozostałych pomieszczeń, nadszedł czas na coroczną konserwację nawierzchni hali sportowej. Przy pomocy specjalnych płynów i urządzeń mechanicznych usuwana jest stara powłoka konserwująca i niebawem będzie nałożona nowa. W sierpniu planujemy udostępnić wszystkie nasze obiekty sportowe dla państwa. Na czas wakacji zostają przygotowane otwarte zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Szczegółowy grafik zajęć sierpniowych pojawi się niebawem.

  18-06-2020
 • logo3.jpeg

  Rusza głosowanie!

  Rozpoczynamy głosowanie na projekty Logo OSiR! Głosowanie Polega na "lajkowaniu" prac naszych uczestników. W celu zwiększenia oglądalności swoich prac a co za tym idzie zwiększenia szans na wygranie nagrody publiczności warto udostępniać swoje zdjęcia wszystkim znajomym z prośbą o udostępnianie i lajkowanie. NAGRODA PUBLICZNOŚCI to bon na sprzęt rekreacyjno – sportowy wartości 350,00 zł. Miłej zabawy!

  18-06-2020
 • logo1.jpeg

  Konkurs na LOGO OSiR

  Konkurs graficzny na LOGO OSiR przerósł nasze oczekiwania. Mamy dużo ciekawych prac. Doszły jednak do nas prośby o przedłużenie terminu przysyłania prac. Przychylamy się do tych próśb i dajemy dodatkowy  czas na przesyłanie prac plastycznych, do czwartku do 18.06 do godz.12:00. W samo południe w czwartek kończymy przyjmowanie prac i przystępujemy do drugiego etapu czyli głosowanie... ale o tym w czwartek :)

  link do regulaminu konkursu

  15-06-2020
 • ROZPOCZĘCIE WAKACJI ! (2).png

  Niebawem Wakacje!

  Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie wakacji, które odbędzie się na boisku orlik w Komprachcicach dnia 27.06.2020r. od godz. 11. Planowane są trzy, różnorodne jednostki treningowe dla dzieci, aby każde z nich mogło posmakować różnej formy aktywności fizycznej. Dodatkowymi atrakcjami będzie grill dla wszystkich, świetna muzyka, wata cukrowa oraz liczne gry i zabawy. Zachęcamy do zapisów mailowo lub pod nr tel. 790362696

  15-06-2020

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski