Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.

Aktualności

Dobry mecz szczypiornistów

W sobotę na własnym parkiecie nasza drużyna piłkarzy ręcznych walczyła z liderem  grupy MKS Folplast Kościan. Mecz od pierwszych minut był zaciekły i wyrównany. Nasi zawodnicy postawili bardzo trudne warunki przeciwnikowi, który miał duży kłopot z nami. Pierwsza połowa skończyła się wygraną Komprachcic jedną bramką 17:16.

10-04-2021

UWAGA Konkurs!

Z przyjemnością ogłaszamy konkurs na hasło promujące działalność naszego Ośrodka czyli np. "Wspieramy sport", "Kochamy sport", itp., tylko umówmy się, że te hasła z przykładu już są „zaklepane”. Chcielibyśmy aby hasło było możliwie krótkie i bardzo trafnie określające naszą działalność. Prosimy o zamieszczanie propozycji na naszym fb w formie komentarzy pod postem. Hasła można również przesyłać drogą mailową na adres:

Na autorów pięciu, naszym zdaniem, najciekawszych propozycji i zwycięzcy, który zaproponował mega hasło, czekają bardzo atrakcyjne nagrody!!! W konkursie może wziąć udział każdy! Zapraszamy do zabawy :)

31-03-2021

Zaproszenie na mecz

W 29 kolejce Futsal Ekstraklasy zawodnicy Dremana podejmą na swoim parkiecie zespół z Lęborka, który aktualnie plasuje się na 9 miejscu w tabeli. Po ostatnim spotkaniu z Mistrzem Polski liczymy na kolejne trzy punkty naszego zespołu oraz Wasz gorący doping! Transmisja spotkania odbędzie się na platformie tvcom.pl
    08-04-2021

Brawo Fabian!

Siedemnastoletni Fabian Sosna we wczorajszym meczu drużyny KPR Gwardia Opole z wicemistrzami Polski zdobył 5 bramek przy stuprocentowej skuteczności rzutów, niejednokrotnie biorąc na siebie ciężar rozgrywania akcji całej drużyny. Brawo Fabian! Oby tak dalej!
    08-04-2021

Mecz reprezentacji Polski

9 kwietnia o godz. 20:15 reprezentacja Polski zagra z Czechami w Pradze, a pięć dni później dojdzie do rewanżu w Opolu. Te dwa spotkania zadecydują o tym, czy Biało-Czerwoni pojadą na Euro 2022. Mocno kibicujemy reprezentacji, tym bardziej że jednym z zawodników kadry Polski jest Krzysztof Elsner z drużyny Dremana. Powodzenia panowie!

08-04-2021

Zaproszenie

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego "Wciąż Blisko Nas" Komprachcice 2021. Termin nadsyłania zgłoszeń do 19 maja 2021 do godz. 12:00. Ogłoszenie laureatów do 2 czerwca 2021.

07-04-2021

Futsal

Dreman długo i dzielnie stawiał się hegemonowi polskich parkietów. Ba! Czasem wręcz podkręcał tempo… Dość napisać, iż w pierwszej połowie nasz team toczył równorzędny bój z mistrzem Polski, a w bramce Siergiej Burduja był równie zapracowany co jego vis a vis po stronie gospodarzy Bartłomiej Nawrat.

07-04-2021

Życzenia Świąteczne

Ciepłych, zdrowych i pełnych nadziei świąt Wielkanocnych, a także kolorowych, rekreacyjno-sportowych chwil z budzącą się do życia przyrodą życzą pracownicy i dyrekcja OSiR w Komprachcicach.

31-03-2021

Zaproszenie na mecz futsalu

Już w najbliższą sobotę odbędzie się arcyważne spotkanie dla zespołu Dremana. W Bielsko-Białej, nasi futsaliści podejmą miejscową drużynę BTS Rekord, lidera aktualnych rozgrywek Futsal Ekstraklasa. Drużyna z Bielsko-Białej przewodzi w tabeli z dorobkiem 69 punktów w 24 meczach. Nasza drużyna, po ostatnim zwycięstwie nad Red Dragons Pniewy liczy na sprawienie niespodzianki także w tym przypadku, gdzie ponownie nie będziemy stawiani w roli faworyta. Bardzo pomocny będzie doping kibiców, na który drużyna bardzo liczy. Transmisja meczu jak zwykle na stronie www.tvcom.pl

30-03-2021

LKS OSiR przegrywa na wyjeździe

Osłabieni brakiem kilku zawodników, wybraliśmy się na mecz do Wolsztyna. Tamtejsza drużyna słynie z solidnej defensywy, co zapowiadało bardzo trudny i wymagający mecz przed ekipą z Komprachcic.

Mecz rozpoczął się korzystniej dla gospodarzy, gdyż w trzeciej minucie przegrywaliśmy 1:3. Jednak już w 14 minucie to LKS miał przewagę punktową nad Wolsztyniakiem, wynik prezentował się 8:6. Przez większą część pierwszej połowy spotkanie było wyrównane. W 25 minucie zawodnicy drużyny gospodarzy uzyskali prowadzenie, którego nie oddali do końca pierwszej połowy. Po 30 minutach OSiR przegrywał 13:16.