×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Aktualności

 • image039.jpeg

  III Rodzinne podbiegi już za nami.

  Dorośli z młodzieżą szkolna biegali na dwóch dystansach 9,5 km oraz 5,9 km. Po dokonaniu niezbędnych formalności uczestnicy biegu zostali zaproszeni na krótką rozgrzewkę. Dokładnie o godzinie 10:00 Wójt Gminy Leonard Pietruszka, wystrzałem z pistoletu startowego rozpoczął bieg. Pierwsi zawodnicy na mecie pojawili się już w 22 minucie. Było trudno ale uśmiechnięte twarze na mecie mówiły jedno… było warto! Na dystansie 5,9 km najlepsi byli Robert Tomków z Niemodlina oraz Kornelia Polek-Duraj z Murowa. Na dłuższym 9,5 km dystansie zwyciężyli Dawid Szostopal z Nysy i Lilianna Milińska z Niemodlina.

  18-06-2017
 • DSCF0333.jpeg

  SZS "Opolskie" w Komprachcicach

  13 czerwca br. w Komprachcicach odbyło się spotkanie Koordynatorów Powiatowych oraz Zarządu SZS "Opolskie". Głównym tematem spotkania była analiza i omówienie propozycji zmian Kalendarza Imprez Sportowych na rok szkolny 2017 / 2018. W związku z reformą oświatową, która od 1 września 2017 roku zacznie obowiązywać w polskich szkołach Szkolny Związek Sportowy czekają również zmiany we współzawodnictwie młodzieży szkolnej. Podczas spotkania omówiono wnikliwie wszystkie proponowane zmiany pod kątem zarówno spraw organizacyjnych ale także możliwych szans oraz zagrożeń. Wypracowane wnioski zostaną przesłane do Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie.

   

  15-06-2017
 • MEDAL.jpeg

  Bieg już w niedzielę!

  Bieg już niedługo a my prezentujemy wzory medali jakie przygotowaliśmy dla uhonorowania biegaczy. Piękne prawda :) warto taki mieć a wystarczy tylko stawić się w niedzielę na bieg i ukończyć go w regulaminowym czasie. Dodatkowo dla zwycięzcy biegu głównego (dla najlepszego mężczyzny i dla najlepszej kobiety) dodatkową nagrodą będzie bon ufundowany przez firmę STRUXI na kwotę 250 zł. Bon upoważnia do zakupów w sklepie timsport.pl Zapraszamy więc całymi rodzinami do biegów głównych oraz do biegów dla dzieci na obiekcie sportowym obok hali OSiR. Zapraszamy!

  15-06-2017
 • 04.jpeg

  38 Mistrzostwa Polski Seniorów w Zielonce

  9-11 czerwca zawodnicy Victorii Domecko brali udział w fantastycznych Mistrzostwach Polski Seniorów. Świetnie zorganizowana impreza i wspaniała atmosfera tylko motywowały do zdobywania punktów. Rekordowa liczba uczestników gwarantowała wysoki poziom gry. Udało się zdobyć brązowe medale w grze mieszanej 50+, którego współautorami są trenerka "Victorii" Małgorzata Kabarowska i Czeslaw Trzmiel WIELKIE GRATULACJE :) Pięknie walczyli, lecz nie udało się stanąć na podium pozostałym (obiecują, że za rok) :)

  13-06-2017
 • mały.jpeg

  "III Rodzinne Podbiegi" coraz bliżej...

  Gotujcie formę biegową, przede wszystkim bądźcie z nami. Medale pamiątkowe mamy również dla dzieci - projektowane, niepowtarzalne, jak zwykle piękne. Już szykujemy dla Was trasę, wolontariuszy i całą obsługę, tak żeby było rodzinnie, sportowo, bezpiecznie. Przypominamy, że trasa ma zróżnicowane podłoże (trawa, szuter, asfalt), przez co do najłatwiejszych i najszybszych nie należy. Mamy nadzieję jednak, że każdy powalczy "ze sobą" i spędzi z nami część niedzielnego dnia. Do zobaczenia na starcie!

  13-06-2017
 • PLAKAT BIEG 2017.jpeg

  III Rodzinne Podbiegi [rejestracja]

  Już od dzisiaj zapraszamy do rejestracji elektronicznej w III Rodzinnych Podbiegach.  Limit uczestników wynosi 300 osób więc proszę nie zostawiać zapisów na ostatnią chwilę! Impreza biegowa odbędzie się 18 czerwca 2017 roku w Komprachcicach - Polskiej Nowej Wsi. Na zawodników czekają dwa dystanse trasy asfaltowo-crossowej (do wyboru 9,5 km oraz 5,9 km). Zapraszamy całe rodziny do pojawienia się w tym dniu w okolicy hali OSiR w Komprachcicach gdyż czeka nas oprócz samego biegu kilka innych atrakcji.. Ale o tym już niebawem..

  23-05-2017
 • PLAKAT BIEG_DZIECI.jpeg
  07-06-2017
 • 19023631_1559186167446198_7489428015787697967_o.jpeg

  Turniej Badmintona z okazji Dnia Dziecka

  w hali OSiR w Komprachcicach odbył się Turniej Badmintona z okazji Dnia Dziecka o Puchar Prezesa Victorii Domecko. Wakacyjna atmosfera nie przeszkodziła w rozgrywaniu zaciętych meczów. Rozegrano turniej w 4 kategoriach. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i medal, a najlepsi Puchar Prezesa klubu Victoria Domecko Mariusz Kozow-kloz. Ufundował on specjalnie na ten turniej kilka rakiet oraz pizzę, którą zajadaliśmy się po zakończonym turnieju.

  12-06-2017
 • IMG_1932 (2).jpeg

  Dzień Dziecka w Sekcji Judo Komprachcice

  Dzień Dziecka okazał się dla judoków dobrym powodem do kolejnego treningu, ale także doskonałym czasem na niespodziankę. W tym roku na zajęcia judo przyjechał iluzjonista Aleksander Krajewski, który zaczarował trenujące dzieci i ich rodziców. Wykonywane przez niego „sztuczki” obecni obserwowali z niedowierzaniem i rosnącymi emocjami. Zabrał wszystkich na chwilę do krainy czarów, pokazał że: „ Jeśli się w coś wierzy, to z pewnością się to powiedzie”.  Po tych krzepiących słowach wszyscy wrócili do treningu judo.

  Trenerka Beata Śmieja

  12-06-2017
 • LKS_Logo2.png

  Obóz sportowy piłkarzy ręcznych

  LKS OSiR Komprachcice serdecznie zaprasza na obóz sportowy piłkarzy ręcznych organizowany dla chłopców urodzonych w rocznikach 2006 oraz 2007. Obóz odbędzie się w Głuchołazach w terminie od 16.08 do 20.08. w Ośrodku Wypoczynkowym Czerwony Kozioł.

  11-06-2017

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski