×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

"W ludziach siła"

fio.jpeg

Gminny Klub Sportowy „GKS” Komprachcice otrzymał dofinansowanie na realizację projektu pn. „W ludziach siła”, którego celem jest aktywizacja i integracja mieszkańców Gminy Komprachcice. Wójt Gminy jest Partnerem ww. projektu. W związku z powyższym zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu nt. jak zachęcić społeczność lokalną do współpracy, jak pozyskać wolontariuszy i jak utrzymać stałą współpracę z nimi. Nie od dziś wiadomo, że im większe zaangażowanie społeczne w podejmowanych inicjatywach tym większy ich sukces.  Zaangażowanie wolontariuszy może wpłynąć na frekwencję i udział mieszkańców w organizowanych przez Państwa wydarzeniach, zwiększyć efektywność działań oraz  ich zasięg.

Szkolenie odbędzie się w dniu 28 września br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Poprowadzi je Pani Maria Pobóg – Lenartowicz posiadająca duże doświadczenie w powyższej tematyce. W przerwie spotkania planowany jest posiłek.

Proszę o potwierdzenie udziału do dnia 26 września br. u Pani Joanny Słodkowskiej-Mędreckiej pod numerem telefonu 774031710 lub za pośrednictwem maila pod adres

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski