×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                 W okresie wakacji (od 1 lipca) siłownia w OSiR będzie nieczynna.           Serdecznie zapraszamy do zapisów na sportowe półkolonie organizowane w sierpniu.                

Gramy dla Nikodema

Zapraszamy 8 października od godziny 14:00 na halę OSiR. Gramy dla Nikodema a tam: występy artystyczne dzieci i gwiazd, pokaz judo, futbol amerykański, pokaz ratownictwa i pierwsza pomoc (OSP Komprachcice), dostępny będzie ambulans do poboru krwi (w godz. 13-17), sesja fotograficzna, miasteczko ruchu drogowego, pokazy robotów lego.

Będzie pokaz podnoszenia ciężarów oraz street workout w wykonaniu piątki (Jarosław Bulla, Dawid Biliński, Piotr Wodka, Mateusz Płachta, Rafał Bazyli) utalentowanych półfinalistów 9 edycji Mam Talent, wywiad z Nieperfekcyjną Mamą… uff i wiele innych atrakcji.

Nie możecie tego przegapić .. zapraszamy serdecznie!

Plakat - gramy dla nikodema.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski