×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

KLF 2016/2017

klf_timsport.png

GKS Berland Komprachcice i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komprachcicach serdecznie zapraszają na Mecze Komprachcickiej Ligi Futsalu. Rozgrywki rozpoczną się w weekend 19 - 20 listopada. Tak jak w ubiegłym roku w każdej z lig startuje 8 ekip. Miło nam również poinformować że patronem ligi został sklep timsport.pl oferujący buty, odzież i inne artykuły sportowe dla profesjonalistów i amatorów.

PDFRegulamin_Rozgrywek.pdf   PDFzgloszenie_zawodnikow.pdf   PDFzgloszenie_druzyny.pdf

Terminarz rozgrywek KLF 2016/2017
(aktualizacja terminarza i wyników: 26.02.2017r. godz. 18:44)

 
       2                I liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
19.11.2016  21:00  UNS Team Opole 3:4 Opolskie Żubry
20.11.2016 14:00 Stara Gwardia Opole 5:4 Futsal Groszowice
20.11.2016 15:00 CDB Futsal Team 1:6 Bongo Opole
20.11.2016 16:00 Bassau Prószków 9:2 The Zigers
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
27.11.2016 15:00 CDB Futsal Team 4:4 UNS Team Opole
27.11.2016 16:00 The Zigers 3:2 Bongo Opole
27.11.2016 17:00 Opolskie Żubry 6:1 Futsal Groszowice
27.11.2016 18:00 Stara Gwardia Opole 4:1 Bassau Prószków
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
04.12.2016 11:00 CDB Futsal Team 6:3 The Zigers
04.12.2016 12:00 Futsal Groszowice 2:7 Bassau Prószków
04.12.2016 13:00 Opolskie Żubry 6:4 Stara Gwardia Opole
04.12.2016 14:00 Bongo Opole 7:6 UNS Team Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
11.12.2016 15:00 CDB Futsal Team 1:3 Stara Gwardia Opole
11.12.2016 16:00 Futsal Groszowice 2:6 Bongo Opole
11.12.2016 17:00 UNS Team Opole 3:8 Bassau Prószków
11.12.2016 18:00 The Zigers 4:3 Opolskie Żubry
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
17.12.2016 13:00 Bongo Opole 1:3 Stara Gwardia Opole
17.12.2016 14:00 CDB Futsal Team 3:2 Futsal Groszowice
17.12.2016 15:00 The Zigers 2:2 UNS Team Opole
17.12.2016 16:00 Bassau Prószków 5:3 Opolskie Żubry
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
29.12.2016 19:00 UNS Team Opole 4:6 Stara Gwardia Opole
29.12.2016 20:00 Bassau Prószków 4:3 Bongo Opole
29.12.2016 21:00 Opolskie Żubry 1:4 CDB Futsal Team
29.12.2016 22:00 The Zigers 5:6 Futsal Groszowice
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
07.01.2017 14:00 Stara Gwardia Opole 8:1 The Zigers
07.01.2017 15:00 Futsal Groszowice 0:5 UNS Team Opole
07.01.2017 16:00 CDB Futsal Team 4:3 Bassau Prószków
07.01.2017 17:00 Bongo Opole 4:2 Opolskie Żubry
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
15.01.2017 17:00 Opolskie Żubry 6:6 UNS Team Opole
15.01.2017 18:00 Futsal Groszowice 1:3 Stara Gwardia Opole
15.01.2017 19:00 Bongo Opole 8:6 CDB Futsal Team
15.01.2017 20:00 The Zigers 3:9 Bassau Prószków
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
21.01.2017 14:00 Bassau Prószków 4:3 Stara Gwardia Opole
21.01.2017 15:00 UNS Team Opole 4:7 CDB Futsal Team
21.01.2017 16:00 Bongo Opole 5:0 The Zigers
21.01.2017 17:00 Futsal Groszowice 3:5 Opolskie Żubry
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
22.01.2017 16:00 The Zigers 0:6 CDB Futsal Team
22.01.2017 17:00 Bassau Prószków 3:1 Futsal Groszowice
22.01.2017 18:00 Stara Gwardia Opole 3:2 Opolskie Żubry
22.01.2017 19:00 UNS Team Opole 2:7 Bongo Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
04.02.2017 19:00 Stara Gwardia Opole 1:7 CDB Futsal Team
04.02.2017 20:00 Bongo Opole 5:2 Futsal Groszowice
04.02.2017 21:00 Bassau Prószków 7:1 UNS Team Opole
04.02.2017 22:00 Opolskie Żubry 9:0 The Zigers
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
05.02.2017 15:00 Stara Gwardia Opole 3:4 Bongo Opole
05.02.2017 16:00 Futsal Groszowice 5:6 CDB Futsal Team
05.02.2017 17:00 UNS Team Opole 7:1 The Zigers
05.02.2017 18:00 Opolskie Żubry 4:4 Bassau Prószków
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
12.02.2017 15:00 Stara Gwardia Opole 3:1 UNS Team Opole
12.02.2017 16:00 Bongo Opole 6:1 Bassau Prószków
12.02.2017 17:00 CDB Futsal Team 3:0 Opolskie Żubry
12.02.2017 18:00 Futsal Groszowice 0:4 The Zigers
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
18.02.2017 12:00 The Zigers 5:6 Stara Gwardia Opole
18.02.2017 13:00 UNS Team Opole 5:0 Futsal Groszowice
18.02.2017 14:00 Bassau Prószków 5:1 CDB Futsal Team
18.02.2017 15:00 Opolskie Żubry 5:5 Bongo Opole
         
       1    3           II liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
19.11.2016 18:00 iCAR Wawelno 1:5 BCH Ford Opole
19.11.2016 19:00 Rally Team 5:2 Brutal Opole
20.11.2016 13:00 Grunt Opole 3:2 SFD Futsal Team
20.11.2016 17:00 Grupa JD Opole 8:2 ECO SA
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
27.11.2016 11:00 Brutal Opole 2:5 iCAR Wawelno 
27.11.2016 12:00 BCH Ford Opole 3:6 Rally Team 
27.11.2016 13:00 ECO SA Opole 0:3 Grunt Opole 
27.11.2016 14:00 SFD Futsal Team 3:4 Grupa JD Opole 
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
04.12.2016 15:00 iCAR Wawelno 3:3 SFD Futsal Team
04.12.2016 16:00 BCH Ford Opole 2:2 Grunt Opole
04.12.2016 17:00 ECO SA Opole 3:5 Rally Team
04.12.2016 18:00 Grupa JD Opole 7:3 Brutal Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
11.12.2016 11:00 iCAR Wawelno 4:8 Rally Team
11.12.2016 12:00 BCH Ford Opole 7:3 Brutal Opole
11.12.2016 13:00 Grunt Opole 3:8 Grupa JD Opole
11.12.2016 14:00 ECO SA Opole 4:4 SFD Futsal Team
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
17.12.2016 09:00 Grunt Opole 0:5 iCAR Wawelno
17.12.2016 10:00 BCH Ford Opole 6:7 SFD Futsal Team
17.12.2016 11:00 Rally Team 1:2 Grupa JD Opole
17.12.2016 12:00 Brutal Opole 3:4 ECO SA Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
07.01.2017 09:00 Grupa JD Opole 4:1 iCAR Wawelno
07.01.2017 10:00 ECO SA Opole 2:1 BCH Ford Opole
07.01.2017 11:00 Rally Team 6:2 SFD Futsal Team
07.01.2017 12:00 Brutal Opole 1:6 Grunt Opole
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
08.01.2017 15:00 iCAR Wawelno 5:5 ECO SA Opole
08.01.2017 16:00 BCH Ford Opole 4:3 Grupa JD Opole
08.01.2017 17:00 Grunt Opole 1:1 Rally Team
08.01.2017 18:00 SFD Futsal Team 5:2 Brutal Opole
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
15.01.2017 12:00 BCH Ford Opole 2:3 iCAR Wawelno
15.01.2017 13:00 Brutal Opole 4:3 Rally Team
15.01.2017 14:00 SFD Futsal Team 2:5 Grunt Opole
15.01.2017 15:00 ECO SA Opole 5:8 Grupa JD Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
26.02.2017 15:00 iCAR Wawelno 5:0 Brutal Opole
26.02.2017 16:00 Rally Team 4:4 BCH Ford Opole
26.02.2017 17:00 Grunt Opole 2:3 ECO SA Opole
26.02.2017 18:00 Grupa JD Opole 9:2 SFD Futsal Team
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
29.01.2017 15:00 SFD Futsal Team 3:2 iCAR Wawelno
29.01.2017 16:00 Grunt Opole 5:0 BCH Ford Opole
29.01.2017 17:00 Rally Team 3:3 ECO SA Opole
29.01.2017 18:00 Brutal Opole 1:7 Grupa JD Opole
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
05.02.2017 10:00 Rally Team 2:4 iCAR Wawelno
05.02.2017 11:00 Brutal Opole 2:3 BCH Ford Opole
05.02.2017 12:00 Grupa JD Opole 2:4 Grunt Opole
05.02.2017 13:00 SFD Futsal Team 8:6 ECO SA Opole
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
12.02.2017 10:00 iCAR Wawelno 1:2 Grunt Opole
12.02.2017 11:00 SFD Futsal Team 3:5 BCH Ford Opole
12.02.2017 12:00 Grupa JD Opole 4:0 Rally Team
12.02.2017 13:00 ECO SA Opole 4:2 Brutal Opole
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
19.02.2017 11:00 iCAR Wawelno 4:3 Grupa JD Opole
19.02.2017 12:00 BCH Ford Opole 6:2 ECO SA Opole
19.02.2017 13:00 SFD Futsal Team 1:5 Rally Team
19.02.2017 14:00 Grunt Opole 4:2 Brutal Opole
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
25.02.2017 18:00 ECO SA Opole 6:4 iCAR Wawelno
25.02.2017 19:00 Grupa JD Opole 5:3 BCH Ford Opole
25.02.2017 20:00 Rally Team 3:3 Grunt Opole
25.02.2017 21:00 Brutal Opole 4:7 SFD Futsal Team
         
     1    2            III liga KLF    tabela  statystyki drużyn  statystyki graczy
Kolejka 1
Data Godz.   Wynik  
19.11.2016 15:00 Maniex Team Opole 1:2 Gala Dachy Ochodze
19.11.2016 16:00 Berland Komprachcice Juniorzy 3:1 DEC Team
19.11.2016 17:00 OIRP Opole 0:8 AnMar Prószków
19.11.2016 20:00 Nutricia Opole 4:2 Szopa na narzędzia
Kolejka 2
Data Godz.   Wynik  
20.11.2016 10:00 DEC Team 4:1 AnMar Prószków
20.11.2016 11:00 Berland Komprachcice Juniorzy 4:1 Gala Dachy Ochodze
20.11.2016 12:00 Maniex Team Opole 4:2 Szopa na narzędzia
20.11.2016 18:00 OIRP Opole 2:5 Nutricia Opole
Kolejka 3
Data Godz.   Wynik  
26.11.2016 14:00 Berland Komprachcice Juniorzy 9:1 Maniex Team Opole
26.11.2016 15:00 Gala Dachy Ochodze 3:1 DEC Team
27.11.2016 09:00 OIRP Opole 3:6 Szopa na Narzędzia
27.11.2016 10:00 AnMar Prószków 3:1 Nutricia Opole
Kolejka 4
Data Godz.   Wynik  
10.12.2016 20:15 DEC Team 3:3 Maniex Team Opole
10.12.2016 21:15 Gala Dachy Ochodze 3:5 Nutricia Opole
11.12.2016 09:00 Berland Komprachcice Juniorzy 13:3 OIRP Opole
11.12.2016 10:15 AnMar Prószków 2:2 Szopa na Narzędzia
Kolejka 5
Data Godz.   Wynik  
27.12.2016 19:00 Maniex Team Opole 3:1 AnMar Prószków
27.12.2016 20:00 Szopa na Narzędzia 5:0 Gala Dachy Ochodze
27.12.2016 21:00 Nutricia Opole 2:4 Berland Komprachcice Juniorzy
27.12.2016 22:00 DEC Team 5:4 OIRP Opole
Kolejka 6
Data Godz.   Wynik  
06.01.2017 13:00 OIRP Opole 3:7 Maniex Team Opole
06.01.2017 14:00 Gala Dachy Ochodze 3:2 AnMar Prószków
06.01.2017 15:00 Nutricia Opole 1:4 DEC Team
06.01.2017 16:00 Berland Komprachcice Juniorzy 6:2 Szopa na Narzędzia
Kolejka 7
Data Godz.   Wynik  
07.01.2017 18:00 Nutricia Opole 3:6 Maniex Team Opole
07.01.2017 19:00 OIRP Opole 1:7 Gala Dachy Ochodze
08.01.2017 19:00 AnMar Prószków 4:8 Berland Komprachcice Juniorzy
07.01.2017 21:00 Szopa na Narzędzia 4:3 DEC Team
Kolejka 8
Data Godz.   Wynik  
21.01.2017 10:00 Gala Dachy Ochodze 1:2 Maniex Team Opole
21.01.2017 11:00 DEC Team 1:6 Berland Komprachcice Juniorzy
21.01.2017 12:00 AnMar Prószków 5:1 OIRP Opole
21.01.2017 13:00 Szopa na Narzędzia 4:4 Nutricia Opole
Kolejka 9
Data Godz.   Wynik  
28.01.2017 12:00 AnMar Prószków 2:1 DEC Team
22.01.2017 13:00 Gala Dachy Ochodze 3:4 Berland Komprachcice Juniorzy
28.01.2017 14:00 Szopa na Narzędzia 7:2 Maniex Team Opole
28.01.2017 15:00 Nutricia Opole 1:0 OIRP Opole
Kolejka 10
Data Godz.   Wynik  
29.01.2017 10:00 Maniex Team Opole 5:3 Berland Komprachcice Juniorzy
29.01.2017 11:00 DEC Team 3:2 Gala Dachy Ochodze
29.01.2017 12:00 Szopa na Narzędzia 4:7 OIRP Opole
29.01.2017 13:00 Nutricia Opole 5:4 AnMar Prószków
Kolejka 11
Data Godz.   Wynik  
04.02.2017 14:00 Maniex Team Opole 4:5 DEC Team
04.02.2017 15:00 Nutricia Opole 0:5 Gala Dachy Ochodze
04.02.2017 16:00 OIRP Opole 1:12 Berland Komprachcice Juniorzy
04.02.2017 17:00 Szopa na Narzędzia 9:4 AnMar Prószków
Kolejka 12
Data Godz.   Wynik  
11.02.2017 12:00 AnMar Prószków 0:1 Maniex Team Opole
11.02.2017 13:00 Gala Dachy Ochodze 3:5 Szopa na Narzędzia
11.02.2017 14:00 Berland Komprachcice Juniorzy 4:6 Nutricia Opole
11.02.2017 15:00 OIRP Opole 1:3 DEC Team
Kolejka 13
Data Godz.   Wynik  
18.02.2017 10:00 Maniex Team Opole 3:3 OIRP Opole
18.02.2017 11:00 AnMar Prószków 2:2 Gala Dachy Ochodze
19.02.2017 09:00 DEC Team 3:8 Nutricia Opole
19.02.2017 10:00 Szopa na Narzędzia 5:4 Berland Komprachcice Juniorzy
Kolejka 14
Data Godz.   Wynik  
25.02.2017 11:00 Maniex Team Opole 0:6 Nutricia Opole
25.02.2017 12:00 Gala Dachy Ochodze 4:0 OIRP Opole
25.02.2017 13:00 DEC Team 2:5 Szopa na Narzędzia
25.02.2017 14:00 Berland Komprachcice Juniorzy 4:6 AnMar Prószków
  • IMG_02.jpeg

    KLF - Gala podsumowanie

    Komprachcicka Liga Futsalu - KLF Timsport.pl sezon 2016/2017

    04-03-2017
  • klf.jpeg

    Komunikat KLF

    Mecze barażowe, KLF timsport pl, odbędą się w niedzielę, 12 marca br.

    28-02-2017
  • klf.jpeg

    Zapraszamy Kierowników drużyn do typowania!

    Serdecznie zapraszamy Kierowników drużyn, występujących w tegorocznej edycji Komprachcickiej Ligi Futsalu - KLF timsport.pl, do typowania 

    27-02-2017
  • DSC_0640.jpeg

    Bongo zwycięża!

    Po pasjonującym wygranym ostatnim meczu 1 ligi KLF zespół Bongo umocnił się na pozycji lidera tym samym wygrywając tegoroczne rozgrywki ligowe. Zespół Bongo po raz drugi z rzędu zajął pierwsze miejsce! Gratulacje!

    18-02-2017
  • klf.jpeg

    Komunikt KLF

    Ważny komunikat dotyczący, powoli dobiegającej końca, Komprachcickiej Ligi Futsalu.
     

    17-02-2017
  • DSC_0061.jpeg

    KLF - podsumowanie

    Zmagania Komprachcickiej Ligi Futsalu przekroczyły półmetek. Czas na krótkie podsumowanie dotychczasowej rywalizacji, a trzeba przyznać, że równie wyrównanej i przez to ciekawej edycji KLF nie pamiętają przysłowiowi najstarsi górale.

    25-01-2017
  • klf_duże_tim.jpeg

    KLF - ważny komunikat

    Zmiany terminów spotkań Komprachcickiej Ligi Futsalu.

    17-01-2017
  • 15135782_1266670370073000_1130572470526835486_n.jpeg

    Pierwsze mecze za nami [aktualizacja]

    W dniu dzisiejszym ruszyła Komprachcicka Liga Futsalu.

    19-11-2016
  • klf_duże_tim.jpeg

    KLF już niebawem startuje

    W najbliższy weekend startuje Komprachcicka Liga Futsalu – KLF timsport.pl

    15-11-2016
  • klf_duże_tim.jpeg

    KLF - ważna informacja!

    Serdecznie zapraszamy wszystkich Kierowników drużyn startujących w Komprachcickiej Lidze Halowej na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 14 listopada o godz. 19.00 w hali sportowej OSiR w Komprachcicach.Start ligi już w weekend 19 i 20 listopada!!!!
    08-11-2016

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski