×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Alternatywne formy wychowania fizycznego

Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Opolu serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania fizycznego oraz nauczycieli prowadzących zajęcia rekreacyjne do udziału w Konferencji „Alternatywne formy wychowania fizycznego - atrakcyjnym sposobem realizacji podstawy programowej - IV Opolska Konferencja Nauczycieli Wychowania Fizycznego, która odbędzie się w ramach grantów Opolskiego Kuratora Oświaty, 28 października 2016 roku. Współorganizatorem konferencji jest gospodarz obiektów, czyli Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Program konferencji został podzielony na dwie części, czyli część wykładową i część praktyczną. Gościem specjalnym konferencji będzie Marcin Prus wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, który wygłosi wykład i poprowadzi pokazowe zajęcia z młodzieżą gimnazjalną. Podobnie na dwie części zostały podzielone zajęcia z Footbagu. Wykład oraz warsztaty poprowadzi Rafał Kaleta, mistrz świata w Oakland w USA w 2010 roku. Wśród wykładowców będziecie mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów m. in. dr Stanisława Szczepańskiego, Jarosława Cieślińskiego i Romana Firlusa.

Uczestników, którzy są zainteresowani aktywnym udziałem w warsztatach prosimy o zabranie stroju sportowego oraz obuwia zamiennego dostosowanego do sali gimnastycznej.

Konferencja odbędzie się w gmachu głównym Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej (ul. Prószkowska 76, 45-758 Opole).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia do udziału w konferencji odbywają się wyłącznie przez formularz internetowy dostępny na naszej stronie internetowej

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski