×

Zapisz się do Newslettera

LKS Komprachcice

2 liga piłki ręcznej

OSIR Komprachcice dzielnie walczył we Wrocławiu, ale ostatecznie poległ z tamtejszą Forzą 22-25. W stolicy Dolnego Śląska doszło do jednego z najciekawiej zapowiadających się starć 12. kolejki. Spotkały się w nim bowiem lider oraz 4. drużyna w tabeli. I nasz zespół naprawdę mocno postraszył znajdujących się na czele przeciwników.

12-12-2017

Mikołajki Komprachcickie

Przez ostatnie 3 dni na hali OSiR odbywał się turniej piłki ręcznej dzieci i młodzieży "Mikołajki Komprachcickie"

10-12-2017

Było blisko wygranej

Drużyna OSIR-u Komprachcice obeszła się smakiem w Obornikach Śląskich. Przegrała z miejscowym Borem 28-29. Całe spotkanie było bardzo wyrównane. Po pierwszym kwadransie był remis 7-7. Później do głosu doszła nasza drużyna. Udało jej się nawet w 22. min odskoczyć na 12-9. Prowadziła również na półmetku, ale już tylko różnicą jednej bramki (13-12).

28-11-2017

Komprachcickie Mikołajki

Serdecznie zapraszamy na halę OSiR na coroczny turniej piłki ręcznej "Komprachcickie Mikołajki". Tegoroczna edycja odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych. W piątek 8 grudnia zagrają drużyny w najmłodszej kategorii - dzieci (r. 2005 i młodsi). W turnieju wystąpią drużyny:

27-11-2017

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

W dniu 29.10.2017r. w Opolu odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w roczniku 2005 i młodsi. Dla naszych zawodników reprezentujących LKS OSIR KOMPRACHCICE był to pierwszy turniej w tym sezonie. Nasi podopieczni pod wodzą trenera Witold Kawuloka zajęli V miejsce. W pierwszym meczu rozgrywanym z gospodarzem turnieju ORŁEM OPOLE nasi zawodnicy byli bliscy zrobienia niespodzianki, ulegli 7-9. Kolejny mecz również trzymał w napięciu, bo przegrywając z Vive KIELCE 6-10 można uznać to za dobry wynik. W trzecim meczu przegrywamy z MKS WIELUŃ 7-13, ostatni mecz rozgrywamy z ŒKPR ŒWIDNICA mecz kończy się wynikiem 6-18 Pomimo okrojonego składu chłopcy zagrali bardzo dobrze. Postawę jaką pokazali nasi młodzi zawodnicy prognozuje dobre wyniki w lidze wojewódzkiej która rozpoczyna się już w połowie listopada. Pierwszymi przeciwnikami będą zespoły z Brzegu i Grodkowa.

06-11-2017

Zaproszenie na mecz młodzików

LKS OSiR Komprachcice zaprasza ne halę OSiR w Komprachcicach w środę 8 XI 2017r o godz. 17:00 na mecz Opolskiej Ligi Młodzików pomiędzy OSiR Komprachcice i ASPR Zawadzkie.

02-11-2017

Wygrana LKS OSiR

Początek spotkania nie zapowiadał, że pierwszy kwadrans będzie miał zupełnie niespotykany przebieg. W 1 min rzut karny wywalczyli przyjezdni, ale Tomasz Jarosz w doskonałym stylu obronił rzut Kamila Stypińskiego. Trzy minuty później, gdy miejscowi byli na prowadzeniu 2-0 kontaktową bramkę dla gości zdobył Kamil Adwent. To co wydarzyło się przez kolejnych dwanaście minut jest w zasadzie trudno wytłumaczalne. Goście w ataku sprawiali wrażenie „dzieci we mgle”. Grali nieporadnie, często gubili piłkę, a jak już udało im się sforsować obronę graczy z Komprachcic, to nie potrafili pokonać Jarosza.

31-10-2017

Zaproszenie na mecz

28 października 2017, o godz. 18:00 w hali OSiR rozpocznie się  mecz 6 kolejki II Ligi Piłki Ręcznej LKS OSiR Komprachcice - SKS Orlik Brzeg. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.

27-10-2017

Porażka OSiR-u Komprachcice

Drugą porażkę w sezonie ponieśli gracze OSiR-u Komprachcice. Tym razem musieli oni we własnej hali uznać wyższość Sparty Oborniki Wielkopolskie, podobnie jak Olimp legitymującej się kompletem zwycięstw. Nasz zespół poległ 23-29, choć na półmetku przegrywał tylko 13-14. Było to zasługą dobrze dysponowanych Marcela Ungiera i Łukasza Gradowskiego. Po przerwie warunki rywalizacji dyktowali już jednak goście. Zdobyli oni trzy pierwsze bramki w drugiej połowie, co ustawiło dalszy przebieg rywalizacji.

18-10-2017

młodzi szczypiorniści

Okres przygotowawczy dobiega końca czyli czas na rozgrywki ligowe. W poniedziałek 16 X 2017 o godzinie 17 juniorzy młodsi spotkają się w Komprachcicach z drużyną ASPR Zawadzkie. Po meczu około godziny 18.15 odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców chłopców (2001 - 2002) dotyczące planów na sezon 2017/2018. W środę 18 X 2017 o godzinie 17 młodzicy spotkają się również w Komprachcicach z drużyną Orlika Brzeg. Po meczu około godziny 18.15 odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców chłopców (2003 - 2004) dotyczące planów na sezon 2017/2018.