×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Przegrana LKS OSiR Komprachcice

OSiR Komprachcice wysoko przegrał w Dzierżoniowie. W pierwszej połowie spotkania i przez pięć pierwszych minut drugiej odsłony spotkanie było wyrównane, a wynik był „na styku”. Później na parkiecie dominowali już gospodarze. Wpływ na to miał z pewnością fakt, że w ekipie z Kom­prachcic było tylko trzech rozgrywających i żaden z nich nie mógł liczyć na chwilę oddechu na ławce. Zmęczenie się nawarstwiało, a ubytek sił generował błędy. Nie ma też jednak co ukrywać, że umiejętności szczypiornistów Żagwi były zwyczajnie wyższe. - Przez pół meczu nasza gra wyglądała naprawdę przyzwoicie - analizował trener OSiR-u Bartłomiej Jasiówka. - O prawie całej drugiej połowie najlepiej zapomnieć. Moi podopieczni starali się, walczyli, ale niewiele z tego wychodziło. Kolejne bramki zdobywane przez Żagiew sprawiały, że chłopcy wyglądali tak, jakby jak najszybciej chcieli się znaleźć w szatni.

 Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice 38-26 (20-18)

OSiR: Oleksyn, Jarosz - Tracz 7, Miś 5, Gwóźdź, Wiśniowie­­cki 1, Niedzielski 2, Kauczok, Kochanek 1, R. Bus, Gotwald, Ungier 8, Marcyniuk 2. Trener Bartłomiej Jasiówka.

W tabeli 2 ligi po czterech kolejkach prowadzą z kompletem ośmiu punktów ŚKPR Świdnica i AZS Zielona Góra. W gronie 14 zespołów OSiR Komprachcice jest na 8. miejscu z dorobkiem czterech punktów.


 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski