×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OLB2 - 3 kolejka 15 października 2016.

W sobotę zakończyła się 3 kolejka OLB2, która była rekordowa pod względem ilości grających par i po raz pierwszy była rozegrana w trzech ligach. Sędzią głównym zawodów był Waldemar Adamski. Do rywalizacji zgłosiło się 30 zawodników i zawodniczek, lecz z powodu awarii auta i braku możliwości przyjazdu z Wrocławia do gry nie przystąpili Grzegorz Jednaki z Marią Bartusz (reprezentanci Polski w Parabadmintonie) 1 i 2 liga liczyła po 5 par, a 3 liga 4 pary.
 
Z kompletem zwycięstw zwycięzcami 3 kolejki w 1 lidze została para Maciej Lubczyński / Andrzej Kułakowski, która wyrózniała sie na tle innych zawodników nie tylko grą, ale również efektownymi koszulkami z napisem "Mistrz jest tylko jeden". Zwycięzcami 2 ligi zostali Dariusz Supel / Adam Hnatów również zwyciężając we wszystkich swoich meczach. Zapewnili sobie tym samym awans do 1 ligi w 4 kolejce (23 października).
 
3 ligę (tu również z kompletem zwycięstw) zdobyła w OLB para Katarzyna Noszczyk / Katarzyna Płoszaj, która zadebiutowała w rozgrywkach OLB - zwycięzcom gratulujemy. W rankingu OLB2 po 3 kolejce prowadzi Andrzej Kułakowski (121,6 pkt.) przed Wojciechem Wojdyłą (111,7), Sylwią Szewczuk (107,8) i Olgiem Konowałowem (107,8). Na piątym miejscu ze stratą 26,3 pkt do lidera goni czołówkę Maciej Lubczyński.
 
Organizatorami są klub badmintonowy "Victoria" Domecko i OSiR w Komprachcicach.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski