×

Zapisz się do Newslettera

Berland

Zaproszenie na mecz

10 lutego 2019 r o godz. 17:00 na hali OSiR odbędzie się mecz I Ligi Futsalu pomiędzy Berland Komprachcice a Gwiazda Ruda Śląska. Serdecznie zapraszamy!

04-02-2019

W piątek 25 stycznia o godz 19:30 odbędzie się na naszej hali OSiR mecz pomiędzy Berland Komprachcice a Gatta Active Futsal Team. Serdecznie zatem zapraszamy na ten mecz, który będzie się odbywał w ramach rozgrywek 1/16 Pucharu Polski w Futsalu.

22-01-2019

zaproszenie na mecz

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 20 stycznia na godz. 17:00 do naszej gościnnej hali OSiR na mecz 1 Ligi Futsalu. Berland Komprachcice będzie podejmował Górnik Futsal Polkowice. Serdecznie zapraszamy:

18-01-2019

1 liga futsalu

Emocjami, w wyjazdowym meczu Berlandu z Buskowianką Busko-Zdrój można by śmiało obdzielić kilka innych spotkań. W tym spotkaniu 12. kolejki zachodziły bowiem niesamowite zwroty akcji.

14-01-2019

Zwycięstwo Berlandu

W 1/32 finału Berland Komprachcice pokonał na wyjeździe 6:3 Bongo Krapkowice. Kiedy w 10 minucie pierwszoligowiec prowadził z Bongo 3-0, chyba mało kto spodziewał się emocji w tym meczu. Wynik błyskawicznie otworzył Michał Bienias. Później dla Berlandu „za cyngiel” pociągał wyłącznie główny bohater piątkowego widowiska – Paweł Boczarski, który w odstępie kilkudziesięciu sekund dwukrotnie wpakował futbolówkę pod poprzeczkę bramki gospodarzy.

07-01-2019

Remis Berlandu

Drugie w tym sezonie Opolszczyzny między Gredarem Brzeg a Berlandem Komprachcice i drugi raz w tym sezonie bohaterami derbowego widowiska byli piłkarze z Komprachcic. Z pierwszej tego typu potyczki nie mieli oni jednak dobrych wspomnień, ponieważ 18 listopada zremisowali na własnym terenie z Odrą Opole 3-3, choć niemal przez całe spotkanie mieli przytłaczającą przewagę.

26-11-2018

Nietypowo bo w piątek 30 listopada o godz 19:30 zapraszamy fanów futsalu  na mecz 1 Ligi Futsalu pomiędzy naszą drużyną Berland Komprachcice a AZC UMCS Lublin. Emocje gwarantowane!

26-11-2018

Już dzisiaj zapraszamy na mecz, który odbędzie się za niespełna dwa tygodnie. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników futsalu bowiem do Komprachcic przyjedzie opolska Odra. Fanów piłki serdecznie zapraszamy na ten mecz!

06-11-2018

Wyrwany remis

Pierwsza połowa rywalizacji Berlandu z Remedium nie była porywającym widowiskiem. Gospodarze z mozołem budowali swoje akcje, lecz robili to nazbyt wolno, schematycznie, a ich poczynaniom brakowało dokładności. Pyskowiczanie prezentowali się w tym fragmencie lepiej. Potrafili utrzymywać się przy piłce na atakowanej połowie, byli konkretniejsi w swoich poczynaniach, czego efektem była bramka na 0:1. Na gola przyjezdnych próbował odpowiedzieć Lachowicz, lecz jego sytuacyjne uderzenie z linii bramkowej w ostatniej chwili wybił jeden z obrońców rywali. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prowadzenie Remedium przed zejściem na przerwę mogło być wyższe, lecz kilkakrotnie murem nie do przejścia był Burduja.

05-11-2018

Futsaliści Berlandu mieli uzasadnione powody do radości, ponieważ zremisowali 3-3 na terenie aktualnego lidera tabeli i jednego z faworytów do awansu - GKS-u Tychy. Tym samym przerwali też passę dwóch kolejnych porażek, jakie ponieśli ostatnio na własnym terenie w meczach z Buskowianką Busko-Zdrój oraz GSF-em Gliwice (dwukrotnie 1-3).