×

Zapisz się do Newslettera

Berland

Po sezonie w 1 lidze futsalu

W tegorocznych rozgrywkach na tym szczeblu mieliśmy dwa kluby z Opolszczyzny: Berland Komprachcice i Gredar Brzeg, a ich gra była paradoksalnie lepsza niż ich wyniki.  Berland zajął 5. miejsce, a Gredar niestety ostatnie - 11. oznaczające spadek do 2 ligi.

28-04-2017

Zakończenie sezonu

Już w 31 sekundzie za sprawą weterana Andrzeja Sapy na prowadzenie wyszli piłkarze Berlandu - Zrobiłem zamach prawą nogą, przełożyłem piłkę na lewą nogę i uderzyłem po długim słupku – opisywał swoje trafienie Sapa.

23-04-2017

Zaproszenie na mecz

Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 odbędzie się ostatnie spotkanie w Sezonie 2016/2017 I Ligi Futsalu. Drużyna Berland Komprachcice zmierzy się z drużyną Heiro Futsal Rzeszów. Zapraszamy na mecz a po meczu na wspólne grillowanie z całą drużyną Berlandu

19-04-2017

Berland przegrał w Łodzi

Zespół z Komprachcic szybko stracił bramkę, ale też szybko odpowiedział. W kolejnych minutach miał przewagę, a zwłaszcza początek drugiej połowy był w wykonaniu naszych zawodników dobry. Niestety stracony drugi gol zachwiał pewnością ekipy Berlandu. Ruszyła ona do ataku, ale w krótkim odstępie czasu straciła dwie kolejne bramki.

10-04-2017

Zwycięstwo Berlandu Komprachcice

Obie drużyny nie są zagrożone spadkiem i nie mają też szans na awans, jednak walczyły o 5. pozycję na koniec rozgrywek, dlatego w Komprachcicach mówiono, że jest to spotkanie o podwójną stawkę. Po tym, jak nasz zespół pokonał GKS 7-4, 5. lokatę ma już w kieszeni i może żałować, że w pierwszej rundzie nie spisywał się tak dobrze jak w drugiej.

02-04-2017

Zapraszamy na mecz I ligi futsalu, Berland Komprachcice - GKS Tychy. Początek meczu 02 kwietnia 2017, godz. 17:00. Zapraszamy

30-03-2017

Wygrana Berlandu Komprachcice

Berland okazał się drużyną bardziej dojrzałą, a gracze z Brzegu do samego końca będą walczyć o utrzymanie w lidze.

20-03-2017

Zapowiedź meczu

Mecze derbowe, a w szczególności te futsalowe, rozgrywane pomiędzy drużynami z Brzegu i Komprachcic, są nacechowane pokaźną dawką emocji. Tym razem, dodatkowego smaczku sobotniej rywalizacji dodaje sytuacja w ligowej tabeli i etap, w jakim znajduje się wkraczający w decydującą fazę sezon. Jak bowiem wskazuje lektura aktualnego zestawienia oraz terminarza na pięć ostatnich kolejek - Gredar, de facto, nie może w Komprachcicach przegrać, natomiast Berland, by marzyć o walce o piąte (przy korzystnych wynikach kto wie, może nawet czwarte) miejsce na mecie bieżących zmagań - na stratę jakichkolwiek zdobyczy zwyczajnie nie może sobie pozwolić.

13-03-2017

Udana kolejka

Ekipa z Komprachcic pojechała do Pyskowic na bardzo ważne spotkanie z sąsiadem w tabeli (Berland tracił przed tą kolejką trzy punkty) w bojowych nastrojach i nie zmąciła ich strata gola.

06-03-2017

Berland rozgromił rywala

W zaległym spotkaniu zawodnicy z Komprachcic pokonali na wyjeździe ekipę Ekomu Nowiny aż 10-3. W pierwszej rundzie w Komprachcicach w starciu tych zespołów był remis 3-3, a przed sobotnim starciem obie drużyny dzieliły tylko dwa punkty różnicy. To mogło zwiastować wyrównane spotkanie i pierwsze minuty rzeczywiście takie były. Gospodarze zaatakowali, ale zostali szybko sprowadzeni na ziemię, kiedy w 4. min Mateusz Mika zdobył gola dla Berlandu.