×

Zapisz się do Newslettera

Berland

Remis Berlandu

Drugie w tym sezonie Opolszczyzny między Gredarem Brzeg a Berlandem Komprachcice i drugi raz w tym sezonie bohaterami derbowego widowiska byli piłkarze z Komprachcic. Z pierwszej tego typu potyczki nie mieli oni jednak dobrych wspomnień, ponieważ 18 listopada zremisowali na własnym terenie z Odrą Opole 3-3, choć niemal przez całe spotkanie mieli przytłaczającą przewagę.

26-11-2018

Zaproszenie na mecz

Nietypowo bo w piątek 30 listopada o godz 19:30 zapraszamy fanów futsalu  na mecz 1 Ligi Futsalu pomiędzy naszą drużyną Berland Komprachcice a AZC UMCS Lublin. Emocje gwarantowane!

26-11-2018

Już dzisiaj zapraszamy na mecz, który odbędzie się za niespełna dwa tygodnie. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników futsalu bowiem do Komprachcic przyjedzie opolska Odra. Fanów piłki serdecznie zapraszamy na ten mecz!

06-11-2018

Wyrwany remis

Pierwsza połowa rywalizacji Berlandu z Remedium nie była porywającym widowiskiem. Gospodarze z mozołem budowali swoje akcje, lecz robili to nazbyt wolno, schematycznie, a ich poczynaniom brakowało dokładności. Pyskowiczanie prezentowali się w tym fragmencie lepiej. Potrafili utrzymywać się przy piłce na atakowanej połowie, byli konkretniejsi w swoich poczynaniach, czego efektem była bramka na 0:1. Na gola przyjezdnych próbował odpowiedzieć Lachowicz, lecz jego sytuacyjne uderzenie z linii bramkowej w ostatniej chwili wybił jeden z obrońców rywali. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prowadzenie Remedium przed zejściem na przerwę mogło być wyższe, lecz kilkakrotnie murem nie do przejścia był Burduja.

05-11-2018

1 liga futsalu

Futsaliści Berlandu mieli uzasadnione powody do radości, ponieważ zremisowali 3-3 na terenie aktualnego lidera tabeli i jednego z faworytów do awansu - GKS-u Tychy. Tym samym przerwali też passę dwóch kolejnych porażek, jakie ponieśli ostatnio na własnym terenie w meczach z Buskowianką Busko-Zdrój oraz GSF-em Gliwice (dwukrotnie 1-3).

29-10-2018

Porażka Berlandu

Niestety Drużyna Berland Futsal Team przegrał niedzielny mecz z  GSF Gliwice - Futsal 1:3. Walka była ostra ale drużyna z Gliwic, główny faworyt do awansu, wykorzystał wszystkie nasze indywidualne błędy. Niemniej nasza drużyna analizuje mecz, wyciągnie wnioski i walczy dalej! Po 5 kolejkach mamy 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki.

22-10-2018

Już w najbliższą niedzielę 21 października o godzinie 17:00 w OSiR w Komprachcicach odbędzie się spotkanie z GSF Gliwice - Futsal. Serdecznie zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, gdyż emocje są gwarantowane!

19-10-2018

Berland przegrał u siebie

Dość niespodziewanej porażki doznali na własnym parkiecie futsalowcy Berlandu Komprachcice. Nasz zespół w zaległym starciu z pierwszej kolejki ulegli Buskowiance Busko-Zdrój 1-3 Rezultat tym bardziej nieoczekiwany, że przed tym starciem gospodarze mieli za sobą dwa wygrane mecze w którym stracili tylko jednego gola, z kolei rywale jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Koniec końców jednak bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszej połowie, w drugiej mądrze się bronili i ostatecznie wywalczyli trzy „oczka”. Bramkę dla naszego zespołu zdobył po ładnej akcji Michał Bienias. Działo się to jednak dopiero w 36. minucie gdy goście prowadzili już 3-0 i na więcej nie pozwolili podopiecznym Dariusza Lubczyńskiego.

18-10-2018

Serdecznie zapraszamy na mecz futsalu pomiędzy Berland Komprachcice a Maxfarbex Buskowianka Busko- Zdrój. Mecz odbędzie się 17 października o godz. 19:30. Drużyny te spotkają się pierwszy raz, tym bardziej zachęcamy do kibicowania!

15-10-2018

Zwycięstwo Berlandu

Na wielkie brawa zasłużyła na drużyna futsalowa, ponieważ rozbiła na wyjeździe 5-1 ekipę Gwiazda Ruda Śląska, czyli jednego z głównych faworytów do awansu do ekstraklasy.