×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

OLB2 - 4 kolejka

Za nami już czwarta z siedmiu kolejek OLB2, która była po raz kolejny rekordowa pod względem ilości grających par i rozegrana w trzech ligach. Sędzią głównym zawodów był Waldemar Adamski. Do rywalizacji zgłosiło się 30 zawodników i zawodniczek z całego województwa opolskiego.Kazda z trzech lig liczyła po 5 par. Z kompletem zwycięstw zwycięzcami 4 kolejki w 1 lidze została para Małgorzata Kabarowska (Maja) / Czesław Trzmiel, ("Maja", która jest jednocześnie trenerem klubu Victoria Domecko, chętnie uczestniczy w turniejach na terenie nie tylko województwa opolskiego , ale rózwnież całego kraju)
 
Z pewnymi problemami zwycięzcami 2 ligi zostali Andrzej Kułakowski / Artur Folęga , którzy mięli 3 zwycięstwa i 1 porażkę czyli identycznie jak para Waldemar Adamski / Dariusz Andrzejewski, jednak róznica punktów zdobytych i straconych była korzystniejsza dla nich. Zapewnili sobie tym samym awans do 1 ligi w 5 kolejce. 3 ligę z kompletem zwycięstw zdobyła para Artur Cebula / Marcin Halupczok, co daje im ponownie możliwość gry w 2 lidze - zwycięzcom gratulujemy.
 
Ostatnie swoje gry przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Parabadmintonie w Beek w Holandii rozgrywała Maria "Maja" Bartusz SS6. Mistrzostwa Europy w Holandii potrwają od 25 do 30 października. Zawodniczka Victorii Domecko będzie tam wraz z reprezentacją Polski walczyła o medale w grze pojedynczej i w grze mieszanej z z Isaac’iem Dalglishem (Anglia) - trzymamy kciuki. W OLB2 jej partnerką była Aleksandra Malosek.
 
W rankingu po 4 kolejce wciąż prowadzi Andrzej Kułakowski przed Sylwią Szewczuk i Olgiem Konowałowem.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski